Yüksek Sosyete Yeni Fragmanı İzleyenleri Şaşırttı

admin

Star TV

18 Ağustos 2016

Yüksek Sosyete Yeni Fragmanı İzleyenleri Şaşırttı

Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Kerem ve Cansu'nun romantik anlar yaşayacağı dizinin yeni bölümü bu akşam saat 20:00'da Star TV ekranlarında olacak.

Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgi görmeyi başaran Star TV'nin yeni dizilerinden Yüksek Sosyete, yayınlanan yeni fragmanı ile dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı. Kerem ve Cansu arasında geçecek olan konuşmanın bir kısmının fragmanda görülmesi izleyenleri şaşırtmaya yetti.

Cansu, Kerem ile konuştuktan sonra unutulmayacak bir gece sözünü alır ve Kerem sözünde duracak gibi gözükmektedir. Birbirlerine ilk defa bu kadar yakın olan ikili artık sırılsıklam aşık olmuş bir şekilde hayatlarına devam ederler. Sabah olduğu zaman ise yaşadıkları bir önceki gece onlar için artık rüya gibi gelecektir.

Diğer yandan gerçek hayatın sorunları ile yüzleşmek durumunda kalan ikiliyi zor anlar beklemektedir. Ece'yi tekrar geri kazanabilmek için uğraşan Mert ise, Ece'den karşılık alabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya başlar.

Ece, Mert'e karşı koymak için çabalarken Levent ile Süreyya arasındaki duygusal yakınlaşma giderek artmaya başlar. Bu yakınlaşmanın sebebi ise Bedia ile yapılan iş birliği olmuştur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz