Börü 6. Bölüm fragmanı 11 Nisan Çarşamba

admin

Star TV

9 Nisan 2018

Börü 6. Bölüm fragmanı 11 Nisan Çarşamba

Star TV ekranlarında yayınlanan ve 6 bölümlük mini dizi tadındaki Börü 6. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Börü bu hafta ekranlara veda ediyor!  Dizinin geride bıraktığımız 5 efsanevi bölümü, izleyenleri etkisi altına almaya yetti. Milli duygular uyandıran ve yakın tarihe ışık tutan başarılı dizi izleyenler tarafından oldukça beğenildi. Börü bu hafta 6. bölümüyle ekranlara veda etse de asıl finalini sinema perdesinde yapıyor. 6 bölümlük ekran macerasının ardından sinema filmiyle sevenleriyle buluşacak olan dizinin geçen haftaki bölümünde karanlık geçen 2016 baharının, gerilim ve korku yüklü anlara sahne olması kaçınılmazdı. Kemal, Tim'den ayrı olarak yürüttüğü gizli görev yüzünden gerilimi oldukça yükseltmişti. Efsanelere konu olan Komutan Osman Alan'ın bildiği sır, düğümleri çözebilecekken Kemal'le yaptığı konuşmada söylediği sözler içeride ve dışarıda baskıya sebep olmuş ve Börü'nün görevini yerine getirmesine engel olmaya başlamıştır.

Dizinin bu haftaki bölümünde ise geçen bölümde cezaevinden çıkan İrfan Aladağ yaptığı telefon konuşmasında Doğuya askeri sevkiyatın yapıldığını öğreniyor ve bir problem olduğunu anlıyor. İrfan Aladağ'ın konuşmasının ardından ekranlara gelen takvimdeki tarihin 15 Temmuz'u göstermesi ise dikkatlerden kaçmadı ve oldukça merak uyandırdı.

İzleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatan ve 6 bölümlük mini seriyle ekrana gelen Börü final bölümüyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Börü'nün 6. Bölümü 11 Nisan Çarşamba günü saat 20:00'de Star TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz