Buse Terim yola çıktı! Not paylaştı, ben ve eşim…

Tvyayinakisi.com

Haberler

2 Haziran 2020

Buse Terim yola çıktı! Not paylaştı, ben ve eşim…

Türk futbol tarihinin en başarılı antrenörlerinden biri olarak kabul edilen ve tarihe adını altın harflerle yazdıran Fatih Terim’in kızı ve damadı tatilin startını verdi. Fatih Terim’in Youtube kanalı ve kendine ait bir bebek kıyafet markası olan kızı Buse Terim Bahçekapılı, seyahat engelinin kalkmasından sonra ailesiyle beraber Bodrum’un yolunu tuttu. 18 yaşından küçüklerin sokağa çıkma kısıtlamasının devam etmesi üzerine Volkan ve Buse Bahçekapılı çifti, kızları Nil ile Naz için özel izin alarak yola çıktı.

Son dönemde magazin dünyasında verdiği kilolar ile dikkatleri üzerine çeken Buse Terim Bahçekapılı, fazla kilolarından kurtulmak için çaba gösterenlere cesaret verdi. Önceki halini ve şu andaki fit görüntüsünü paylaşan Buse Terim Bahçekapılı, spor yapmayı sürdürürken beslenmesine oldukça dikkat ediyor. Karantina sürecinde birçok kilo alan meslektaşının aksine fazlalıklarından kurtulan Buse Terim Bahçekapılı, yaza bomba gibi bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

Yeni normal hayata dönüşün ilk sinyallerinin verilmesine Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı hızlı bir şekilde adım attı. Kızlarını da yanına alan çift, özel araçlarıyla İstanbul’dan Bodrum’un yolunu tuttu. Tatil planlarını hayata koyan çift, seyahat engelinin kaldırıldığı ilk gün yola çıkmayı seçti.

“BODRUM YOLCUSU KALMASIN”

blank

Yaz aylarını Bodrum’da geçirmeyi tercih eden Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı normalleşme adımlarını fırsat bilerek yaz rutinlerini yerine getirmek için yola çıktı. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan ve özel hayatına dair kesitler paylaşmayı ihmal etmeyen Buse Terim Bahçekapılı, Bodrum yolculuğunu da takipçilerine duyurdu.

Ailecek yolculuk yaptıklarını duyuran Buse Terim Bahçekapılı “Haydi bakalım, Bodrum yolcusu kalmasın” ifadelerini kullandı. Fotoğrafta eşi ve kızı Nil’in net bir şekilde görünmesinin üzerine başarılı Youtuber takipçilerin sorularını önlemek için “Naz gözükmüyor ama o da arabada” yanıtını verdi.

Muğla’nın Bodrum ilçesindeki yazlık evlerine giden Buse Terim “Biz kalan ayları Bodrum’daki yazlığımızda geçireceğiz. Yine tüm önlemlere uyarak evimizde kalmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Kendisinin ve eşinin İstanbul’a gidip geleceğinden bahseden Terim, “Ben ve eşim işlerimiz için İstanbul’a gidip gelmeye devam edeceğiz. Ama çocuklar artık Eylül ayında kadar oradalar” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz