Bülent Şakrak’dan Ceyda Düvenci’ye; Manitama sürpriz olsun…

Tvyayinakisi.com

Haberler

2 Haziran 2020

Bülent Şakrak’dan Ceyda Düvenci’ye; Manitama sürpriz olsun…

Sanat dünyasının parmakla gösterilen Şakrak çiftinden romantik bir paylaşım geldi. Oyuncu Ceyda Düvenci ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak karantina sürecindeki ev halleriyle de hayranlarının içini ısıtmayı başarıyor. Birbirlerine olan sevgileri ve  işlerindeki üretkenlikleriyle sanat camiasında örnek gösterilen Ceyda-Bülent Şakrak çifti sosyal medya hesaplarından hayatlarına dair kısa kesitler sunmayı ihmal etmiyor.

“Aşkın Kanunu” dizisinde tanışan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak dizi aşkını gerçeğe dönüştürerek hayatlarını birleştirme kararı aldı. Başarılı oyuncular Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Kaz Dağları’nda arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşen sade bir törenle 19 Aralık 2015 yılında dünya evine girdi. Çiftin birbirine olan aşkları her hallerinden belli olurken Ceyda Düvenci’nin ilk evliliğinden olan serebral palsi hastası kızı Melisa’yla Bülent Şakrak’ın arasındaki bağ herkes tarafından takdir ediliyor.

Sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken çift oyunculuk kariyerlerinde de birbirlerine destek olmaya devam ediyor. Kendilerinin yazdığı ve oynadığı “Hanm& Efendi” oyunuyla çift dünya turnesini tamamlayarak izleyicisinden tam not aldı. Aşkta ve işte birbirlerinin yanında olan ünlü çiftin 1 Temmuz 2017 yılında “Okan Ali” ismi verdikleri oğulları Amerika’da dünyaya geldi. Okan Ali’nin de hayatlarına katılmasından sonra Şakrak’lar eğlenceli ve sevgi dolu aile tablosunu tamamladı.

BÜLENT ŞAKRAK’TAN “MANİTASINA” SÜRPRİZ GELDİ

blank

Başarılı oyuncu Ceyda Düvenci’nin kendi sosyal medya hesabından çocukluk fotoğraflarını paylaşmasının ardından eşi Bülent Şakrak fırsatı kaçırmadı ve eşine sürpriz yaptı. Bülent Şakrak her fırsatta çok aşık olduğunu belirttiği ve sevgiyle bağlandığı eşinin ilkokul fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaştı. İlkokul önlüğü ve kısa saçlarıyla dikkatleri üzerine çeken Ceyda Düvenci’nin 1977 yılındaki fotoğrafı hayranlarını gülümsetti. 1B sınıfından 495 numaralı Ceyda Düvenci’nin “pekiyi”lik başarısını gösteren fotoğrafın altına Bülent Şakrak;”Manitama sürpriz olsun” ifadesini kullandı.

Takipçileri tarafından binlerce beğeni alan fotoğrafın sonrasında Ceyda Düvenci “Aaaaaa” notunu düşerek şaşkınlığını belirtti. Çiftin yakın arkadaşları oyuncu Hazal Kaya ise fotoğrafa “Ay ölürüüüüm” yorumunu yazdı.

Çiftin oğulları Okan Ali’nin Ceyda Düvenci’nin küçüklüğüne olan benzerliği hayranlarının gözünden kaçmazken; çift için “sevginize ve aşkınıza nazar değmesin” yorumları yapıldı. Ceyda Düvenci’nin çocukluk fotoğrafının altına konulan nazar boncuğu emojisinin sayısı dudak uçuklattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz