Çağatay Ulusoy ile Hazal Kaya Aynı Dizide

11 Temmuz 2016
Çağatay Ulusoy ile Hazal Kaya Aynı Dizide

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya'yı hayranları uzun süredir bir arada görmek istiyordu. Yeni bir proje için anlaşma sağladığı ortaya çıkan ünlü oyuncuların artık hayranları ile buluşacağına ise kesin gözü ile bakılıyor. Medzecir dizisinin de yapımcısı olan Ay Yapım ile anlaşma imzalayan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, sözleşme bittiği zaman Hazal Kaya'nın da dizi ekibine katılacağını duyurdu.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan ünlü oyuncular dizi projesini tamamen doğruladılar. Ancak dizinin hangi tarihte ve hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili kesin bir bilgi şimdilik ortalıkta bulunmuyor.

Hayranları Kampanyalar Düzenliyor

Adını Feriha Koydum dizisinin hayranları Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy'u aynı dizide görebilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemeye başlamış durumdalar. Fakat Ay Yapım'a gönderdikleri mektuplara ve maillere cevap alamayan ünlü oyuncuların hayranları bu kez doğrudan oyunculara sosyal medya üzerinden ulaşmaya çalışıyorlar.

Medzecir ve Adını Feriha Koydum gibi ünlü dizilerden tanıdığımız iki oyuncunun yakın bir zaman içerisinde yeni sezona, yeni dizi projesi ile girmesi ve başarılı reyting sonuçları elde ederek hayranları da memnun etmesi bekleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz