Beren Saat Arap Dizisinde Oynayacak

admin

Haberler

8 Temmuz 2016

Beren Saat Arap Dizisinde Oynayacak

İlk kez Arap dizisinde rol alacağı söylenen Beren Saat, mafya babasının eşi rolünü canlandırmaya hazırlanıyor. Türkiye'de rol aldığı diziler ile Ortadoğu ülkelerinde oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olmayı başaran Beren Saat, Suriye, Mısır ve Lübnan ortak yapımı olan dizi projesi ile resmi olarak anlaştı.

Birleşik Arap Emirlikleri ve Ürdün'de ofisleri olan Albawaba adlı haber sitesindeki habere göre Beren Saat önümüzdeki sezon ‘Samt Al Qusoor’ adlı dizi için kamera karşısında olacak. Beren Saat'in diziden alacağı ücret konusunda da anlaşma yapıldığı söyleniyor. Ancak dizinin hangi tarihte başlayacağı şimdilik belli değil.

Ortadoğu Ülkelerinde Daha Çok Sevilecek

Arap dizisinde rol alacak oyuncunun dominant bir kadın karakterini canlandıracağı söyleniyor. Kocasının özel ve iş hayatında önemli kararlar vermesinde büyük bir etkiye sahip olacak olan bu kadın aynı zamanda dominant kişiliği ile de kocasının hayatını yönlendirmeye devam edecek.

Beren Saat'in kariyeri açısından da büyük bir başarı olarak görülen bu haber oyuncunun artık Ortadoğu ülkelerinde daha fazla izlenmesine ve sevilmesine sebep olacak. Önümüzdeki günlerde dizinin yayın tarihinin de resmi olarak açıklanması bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz