Çağla Şıkel, Bikinisiyle Fıçıya Girdiği İçin Kendisini Eleştiren Takipçilerine Yanıt Vermekten Geri Durmadı!

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2023

Çağla Şıkel, Bikinisiyle Fıçıya Girdiği İçin Kendisini Eleştiren Takipçilerine Yanıt Vermekten Geri Durmadı!

Çağla Şıkel, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, oğluyla birlikte “soğuk korkusunu” yenmek için buz dolu bir fıçıya girdiği anları paylaştı. Uzun süredir soğuktan nefret ettiğini ve üşümeyi sevmediğini dile getiren güzelimiz bu korkusunu yenmek için bir kampa katıldı.

O anları da Instagram hesabından şu satırlarla paylaştı; “O benden cesaret aldı ,ben de ondan… Seninle böyle bir deneyimi yaşamak inanılmazdı iyi ki benimleydin oğlum teşekkür ederim. İkimizde soğuktan nefret ediyoruz. İkimizde üşümeyi hiç sevmiyoruz, soğuk suda yüzmeyi, soğuk duş almayı da öyle.. (öyleydi) Ama zihnimdeki bu kalıpları yıkmak isterken bir de sağlığa olan faydalarını okudukça denemek için sabırsızlanıyordum… Günlerdir bunun için mental olarak hazırlanıyorum. Soğuğa değil sadece nefesime odaklandım çünkü soğuğun dayanılmaz olduğunu düşünen sadece zihnimiz! Yaklaşık 4 derece suda 2 dakikalık rüya deneyimler…”

Çağla Şıkel Kendisini Eleştirenlere Yanıt Verdi!

Ancak Çağla Şıkel’in buz dolu fıçıya bikini ile girmesi bazı sosyal medya kullanıcılarını rahatsız etti. İki oğlu olan Çağla Şıkel’in bikini giymesinden rahatsız olan takipçilerine güzelimizden yanıt gecikmedi. Çağla Şıkel takipçisinin; “Herkes güzel yorumlar yapmış anneliğine diyecek bir şeyim yok ben de takdir ediyorum lakin biz din kardeşler olarak erkek çocuklarının yanında biraz daha şort tarzında giyinebilirsiniz acizane fikrim ben de iki erkek çocuk annesiyim ❤”️ yorumuna “Bakın ne kadar zarif ifade ediyorsunuz çok teşekkür ederim yorumunuzdan dolayı ama şort giymek sizin tercihiniz ya bikini giymek de benim tercihim öyle değil mi? ve kimse bize zorla giydirmedi?? ben size şort değil bikini giyin veya şortunuzun boyu biraz kısa değil mi der miyim sizce demem… Neden? Siz cevabını cok iyi biliyorsunuz ?? yavruları öpüyorum sevgiler..” şeklinde yanıt verdi.

blank

Güzelimizin bir diğer takipçisi ise “Bu şekilde çocuklarınızın yanında durmaya utanmıyor musunuz anlamıyorum” yorumunu yapınca Çağla Şıkel’den yanıt gecikmedi;“Yanımda oğlum var anneyim vs diye fıçıya girerken nasıl bir kombin tercih etmeliyim? (Lafın gelişi sordum, çünkü bu zamana kadar kimseye sormadım sormayacağım da) Siz de sormayın? Sevgiler”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz