TRT’nin Fenomen Dizilerinden Teşkilat’ın Zehra Balaban’ı Deniz Baysal, Diziye Veda Etti!

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2023

TRT’nin Fenomen Dizilerinden Teşkilat’ın Zehra Balaban’ı Deniz Baysal, Diziye Veda Etti!

TRT 1’in fenomen dizisi Teşkilat’ın oyuncu ekibinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Dizinin yeni sezonu eylül ayında izleyiciyle buluşacak ve dördüncü sezonuna hazırlanan dizinin başrol oyuncularından Deniz Baysal Teşkilat’a veda etti. Vedasını ise Instagram hesabından duyurdu. Deniz Baysal, dizide ‘Zehra Balaban’ karakterine hayat veriyordu. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Teşkilat dizisindeki rolüyle dikkat çeken Deniz Baysal, dizinin dördüncü sezonundan itibaren oyuncu kadrosunda yer almayacak.

Teşkilat dizisi, Türkiye’nin önemli istihbarat birimlerinin operasyonlarını anlatan gerilim ve aksiyon dolu bir yapım olarak büyük ilgi görmüş ve geniş bir izleyici kitlesi kazanmıştı. Dördüncü sezonunda ekibindeki bu ayrılığın nasıl yansıyacağı ve yeni oyuncu kadrosunun dizideki rolüne ne kadar uyum sağlayacağı, dizi severler tarafından merak takip edilecek gibi duruyor.

Deniz Baysal Diziden Ayrıldı

Deniz Baysal, ayrılığı Instagram’dan şu açıklama ile duyurdu; “Benim için kolay değil. Nasıl kısa yazabilirim, anlatabilirim bilmiyorum ama…Bi yolun daha sonuna geldik. Benim için unutulmayacak, tadı ne olursa olsun damağımda kalacak bir proje oldu Teşkilat. Bu yolculukta, 3 sezonda emeği geçen tüm canım ekip arkadaşlarım… Her birinizi çok seviyorum. Bi kusurum olduysa affola… Benim için bitmiş olsa da, her daim yanınızdayım. Unutulmaz anılar yaşadık hep birlikte. Ne mutlu bana! Yolunuz her zaman açık olsun. Ve siz kıymetli izleyicilerimiz; 3 sezon boyunca verdiğiniz her destek, yaptığınız her eleştiri için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız… Nasıl veda edebileceğimi bile düşünememiştim açıkçası… Teşkilat’tan bi Zehra Balaban geçti… Ağlamıyorum gözüme hançer kaçtı.”

Oyuncunun rol arkadaşı Murat Yıldırım ise Baysal ile setten bir karesini yayınlayarak oyuncuya veda etti. Yıldırım paylaşımında “Deniz, can dostum… İyi ki bu projeyi kabul edip seninle oynadım, iyi ki sen Zehra oldun, en iyi tarafı da senin gibi bir dostum oldu… Ne güzel bir oyuncusun, yolun açık olsun” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz