Çarpışma 18. Bölümden İlk Sahne Yayınlandı! Kadir’in Verdiği Bilgi Veli’yi Şok Ediyor!

admin

Show TV

12 Nisan 2019

Çarpışma 18. Bölümden İlk Sahne Yayınlandı! Kadir’in Verdiği Bilgi Veli’yi Şok Ediyor!

Karısı ve kızını kaybettikten sonra yaşamı bambaşka bir hal alan Kadir, sebep olduğu bir kazanın ardından hayatının bütün akışının değişeceğinin farkında değildir. 17. bölümü yayınlanan dizi hız kesmeden izleyicisini etkilemeye devam ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı Çarpışma, reytinglerde yakaladığı başarılı sonuçların ardından kendisine ciddi bir izleyici kitlesi kazanmayı başardı. Bu ikili dışında Onur Saylak ve Erkan Can gibi önemli isimler ile de dikkat çeken dizi bir araba kazası ile yolları kesişen dört insanın hikayesine odaklanıyor. Karısı ve kızını bir terör saldırısı sonrası kaybeden Kadir, olanlar yüzünden kendisini suçlamaktadır. Yaşamın anlamını kaybetmiştir. Kadir’in sebep olduğu bir kaza bir anda yaşamının bütün akışını değiştirecektir. Dört araba ve dört insan bambaşka bir kadere doğru yola çıkacaklardır. Dizinin 17. bölümünün yayınlanmasının ardından 18. bölümün ilk görüntüleri yayınlandı.

17. Bölümde Neler Oldu?

Kadir’in yaralı bedeninin başına gelen Cansız yarasını kontrol eder ve Haydar ile ekibinin olay yerine gelmesine yakın Kadir’in yanından ayrılır. Kadir’i acil bir şekilde hastaneye kaldırmak şarttır. Kadir’in hastanede olduğunu duyan herkes başta Zeynep olmak üzere güzel bir haber alabilmek için hastaneye gelirler. Haydar ve Asiye de oradadır. Cansız ise aklına takılan sorunun cevabını aramaktadır.  Bunun için Asiye’i köşeye sıkıştırır ve Kadir’in tahmin ettiği gibi Yusuf olup olmadığını öğrenmek ister. İçine girdiği bunalımlı durumdan çıkmaya çalışan bir kişi daha vardır; Selim. Selim, Cansız’ın sıkıştırmaları karşısında daha da zor durumda kalır. Bütün ortaklıklar bozulurken Selim’i bekleyen kara

günler yakınlaşır. Hastane’de Veli’nin karşısına Zeynep çıkar. Veli de kendi intikamı peşindedir. Zeynep’i ise bir başka şok bekliyordur. Kapısını çalan polisler karşısında şaşkına döner. Cansız’ın planları bir tek Selim için değildir, Veli için de harekete geçmeye hazırdır.

18. Bölüm Sneak Peak

Dizinin yayınlanan bölümünün ardından bir sonraki bölümün ilk görüntüleri ekrana düştü. Zeynep’in kurtulması için Kadir harekete geçer. Bunun için tek çözümü Veli’nin karşısına çıkmaktır. Kadir’in planı Veli’ye vazgeçemeyeceği bir teklif sunmaktır. Kadir, Veli’ye vereceği bilginin karşılığında Zeynep’i içeriden çıkaracak bir delil ister. Veli ise karşılığında ne alacağını düşünür. Kadir’de bulunan bilgi Veli

için çok önemlidir, ailesini öldüren kişilerin kim olduğunu biliyordur. Duydukları karşısında çok şaşıran Veli, Kadir’in teklifini kabul edecek mi? Ailesini öldürenlerin kimliğini öğrendiğinde ne yapacak? Bu kilit sorular dizinin yeni bölümünde cevabını bulacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz