Cem Yılmaz’dan Serenay Sarıkaya Yanıtı! Serenay’ın Çok Sert…

admin

Haberler

18 Ocak 2020

Cem Yılmaz’dan Serenay Sarıkaya Yanıtı! Serenay’ın Çok Sert…

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta Cem Yılmaz bir Youtube programında “Instagram’da Serenay Sarıkaya’ya ne yapmış diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum, o stalk mu oluyor?” sözleri ile yer yerinden oynamıştı. Ünlü komedyen bu sözlerin ardından Serenay Sarıkaya’nın takipçileri tarafından topa tutulmuştu. Ardından Serenay Sarıkaya’ya söz sırrası gelmiş ve Serenay Sarıkaya “Ne güzel bir açıklama yapmış. Ne diyeyim ben buna şimdi?” demişti. Ardından ikilinin aynı kuliste olduğu söylentileri çıkmıştı. Fakat bu iddia da Sarıkaya tarafından kesin bir dille yalanlandı.

Bu açıklamalardan sonra Cem Yılmaz’ın ne söyleyeceği merak konusuydu. Ünlü komedyen bugün vizyona giren filminin tanıtımı için Çağlar Çorumlu ile birlikte Eser Yenenler’in TV8’de yayınlanan programı EYS’ye katıldılar. Oldukça güzel geçen program esnasında Cem Yılmaz’a Serenay Sarıkaya ile alakalı sorular yönetildi. Ünlü komedyen biraz ciddi biraz esprili bir şekilde konuya açıklık getirdi.

Cem Yılmaz “Serenay’ın tutkulu takipçileri var” diyerek söze başladı. Çok sert tepkilere maruz kaldığını söyleyen Cem Yılmaz; “Gerçekten çok sert şeyle söylüyorlar. Ben tanıdığım, sevdiğim, bildiğim arkadaşlarımdan bahsediyorum. Elbette bahsedeceğim” dedi. Ardından Eser yenenler esprili bir dil ile ‘”Senin fanları salalım abi üstlerine!” dedi. Cem Yılmaz ise bu sözün üstüne ” Ne gerek var canım, Dünya Savaşı’mı yapmak istiyorsun salarım 14,5 milyonu he!” diyerek karşılık verdi.

Günlerdir magazin gündemini meşgul eden Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya polemiği böylece son bulmuş oldu.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz