Hadise Yeni Saç Rengi İle Şok Etkisi Yarattı!

admin

Haberler

20 Ocak 2020

Hadise Yeni Saç Rengi İle Şok Etkisi Yarattı!

Son dönemdeki kıyafet seçimleriyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, sosyal medyasını en etkili kullanan ünlülerin başında yer alıyor. Ünlü popçu, takipçileriyle işi ve özel hayatını paylaşmaktan büyük keyif alıyor. Düzenli olarak hikaye ve fotoğraf paylaşan ünlü sanatçı, tonunu değiştirdiği yeni saç rengini de sosyal medya üzerinden görücüye çıkarttı.

Son dönemde yurtdışındaki lüks markalardan yaptığı pahalı alışverişlerle gündeme gelen Hadise, sıklıkla tarzını yenilemeyi ve imajında değişiklik yapmayı seviyor. Uzun zaman kullandığı koyu renk saçlarını boyatan Hadise, bir süre açık kumral olarak sevenlerinin karşısına çıktı. Şimdilerde ise ünlü sanatçı yeni saç rengiyle hayranlarına sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Hadise’yi sevenleri bir süre sarışın olarak görecek.

Hadise, Yeni Saç Rengi Sosyal Medyadan Paylaştı

O Ses Türkiye programının jüri koltuğundaki başarılı şarkıcı, açık kumral olan saçlarını bir ton açtırarak sarıya daha yakın bir renk yaptırmayı tercih etti. Yeni saç rengini Hadise, kendi sosyal medya hesabından ‘İyi haftalar’ notunu düşerek paylaştı. Yoruma kapalı olarak fotoğrafını paylaşan Hadise, yeni saçlarını hikaye atarak daha yakından gösterdi.

O Ses Türkiye çekimleri için hazırlanan güzel yıldız; kuaförü, makyaj artisti ve stilistini de sosyal medyası üzerinden teşekkür etti. Uzun zamandır aynı ekiple çalışan Hadise’nin ‘glam team’ adını taktığı hazırlık grubunda Alev Karslı, Sait Ersan ve İnan Kırdemir gibi başarılı isimler yer alıyor. Paylaştığı hikayesinde ‘yine yeniden beraber’ yazısını ekleyen ünlü sanatçı, yeni saçıyla beraber O Ses Türkiye yeni bölüm çekim hazırlıklarının başladığını takipçilerine duyurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz