Cennetin Gözyaşları 31. Bölüm Fragmanı – 6 Mayıs Pazar

admin

Haberler

30 Nisan 2018

Cennetin Gözyaşları 31. Bölüm Fragmanı – 6 Mayıs Pazar

ATV’nin heyecan yüklü dizilerinden biri olan Cennetin Gözyaşları dizisinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Cennetin Gözyaşları 31. Bölüm fragmanında; Melisa’nın sürdüğü araç kötü bir kaza yapıyor. Üstelik aracın içinde Cennet’te bulunuyor. Cennet ve Melisa kaza olan araçtan çıkabilmek için zamanla yarışıyor. Aracın benzin tankı delinip büyük bir tehlike oluşturuyor. Bunun üzerine Melisa korkudan annesinin adını haykırıyor. Bunun üzerine haber hemen ailelerine ulaşıyor. Kaya yaptığı bu kötü olanda kızının da etkilenmesinin ardından kendine kızıyor. Hemen olay yerine geliyor. Mahir ve Arzu ise kızlarının kaza yaptığı aracın olduğu yere geliyor. Burada manzarayı gören Arzu göz yaşlarına boğuluyor.

Diğer yandan Selim de tüm düğün hazırlıklarını yapmış şekilde bekliyor. Selim birazdan Cennet gelinlikle gelecek ve evleneceğiz diyor. Oysa ki Cennet kardeşi Melisa ile kaldığı araçta can çekişiyor. Selim olanlardan bir haber umutla bekliyor. Araba alev almaya başlayınca Arzu yangına koşuyor ve kızlarını kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Kaya ise kazaya sebep olan adamları bularak hepsine hesap soruyor. Daha fazla dayanamayan Arzu araçtan kızlarını çıkarmak isterken Mahir ona engel oluyor. Hemen ambulans, itfaiye ve polis ekipleri olay yerine çağrılıyor. Tüm çabalar kızları kurtarmak için sarf ediliyor. Arzu ise bir an kızlarını kaybettiğini düşünerek feryat ediyor.

Cennetin Gözyaşları 31. Bölümüyle 6 Mayıs Pazar günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz