Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. Bölüm Fragmanı – 1 Mayıs Salı

admin

Haberler

30 Nisan 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. Bölüm Fragmanı – 1 Mayıs Salı

ATV’nin en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Televizyondaki uzun solukluk dizilerinden arasında ilk sıralarda yer alan ve 100 bölümü aşkındır ilgi ile izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın her yeni bölümü izlenmeye devam ediyor. Takipçilerini çok bekletmeyi sevmeyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapımcıları yeni bölümün fragmanını da yayınlandı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 101. Bölüm fragmanında; trafikte bekleyen Fikret hiç beklemediği bir saldırının kurbanı oluyor. Fikret’in aracının çevresini saran adamlar birden bire araca ve Fikret’e mermi yağdırıyor. Onlarca araçtan çıkan tetikçiler Fikret’in aracını mermi yağmuruna tutuyor. Halk hızla etrafa dağılırken; Fikret kendisini kurtarmaya çalışıyor. Diğer yandan Fikret’e eskortluk eden Hızır’ın adamları hemen imdada yetişiyor ve tetikçileri bir bir indiriyor. Araçtan Fikret’i kurtarmak isterken onun olmadığını görüyorlar.

Diğer yandan Şahin Ağa kötü bir oyunun aleti oluyor. Reşit’in kirli oyununa kanan Şahin Ağa bir anda Çakırbeyliler ile karşı karşıya geliyor. Çakırbeyliler bu oyundan dolayı en yakın arkadaşları Fikret2i de kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor. Fikret ne yapacağını bilmezken Hızır da bu yaşadıklarının bedelini ödetmek için ant içiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 101. Bölümü 1 Mayıs Salı günü saat 20:00’Da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz