Ceyda Düvenci Büyük Hayalini Gerçekleştirecek

admin

Haberler

12 Ocak 2016

Ceyda Düvenci Büyük Hayalini Gerçekleştirecek

Evlilik yaptıktan sonra yeniden çocuk yapmak isteyen ve en büyük hayallerinden birisinin kızının adına okul açmak olduğunu söyleyen güzel ve başarılı oyuncu Ceyda Düvenci, 2016 yılında bu hayalini gerçekleştirmek istediğini belirtti. Ceyda Düvenci gazetecilere, ‘En büyük hayalim kaynaştırma eğitiminin verileceği bir okul açmak.’ dedi.

Ceyda Düvenci, 2016 yılına ait olan mutluluk sırlarını da paylaştı. Meli Melek ajandasını ise Trump Alışveriş Merkezi’nde yapılan bir etkinlikte imzaladı. Düvenci ajandasını imzalarken kızı gibi selebral palsi’li çocuklara kucak açacak olan ve onların yeteneklerini güçlendirebilecek bir okul açmak istediğini tekrar dile getirdi.

Eğitim Konusunda Yaşanan Eksikleri Eleştirdi

Bunun bir hastalık ya da zeka geriliği olmadığını söyleyen Düvenci, doğru eğitim verildiği takdirde okuldan mezun oldukları zaman hayatlarında bambaşka kapıların açılabileceğini söyledi. Çocuğunun bu özel durumundan dolayı herhangi bir şekilde üzgün olmadığını aksine umut dolu olduğunu söyleyen Düvenci, gerekli eğitimin verilmesi konusunda sıkıntı olduğunu tek problemin ise eğitim alınabilecek yerlerin olduğunu belirtti. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz