Nurgül Yeşilçay’ın Veda Yemeğine Oyuncular Katılmadı

admin

Haberler

12 Ocak 2016

Nurgül Yeşilçay’ın Veda Yemeğine Oyuncular Katılmadı

Paramparça dizisinden sürpriz bir şekilde ayrılan Nurgül Yeşilçay’a set ekibinden büyük bir veda partisi sürprizi geldi. Sözcü gazetesinde çıkan haberlere göre ise ünlü oyuncu için düzenlenen veda partisine dizi oyuncuları katılmadılar.

Paramparça dizisinde başrolleri Erkan Petekkaya ile paylaşan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, son derece başarılı giden diziden ayrılacağı yönünde çıkan dedikoduları ilk zamanlar yalanlıyordu. Ancak daha sonra gündeme gelen açıklamalar ile ünlü oyuncunun diziden ayrılacağı kesinleşmişti.

Ünlü Oyuncu Set Ekibine Teşekkür Etti

Nurgül Yeşilçay’ın bu ani ayrılığının ise Petekkaya ile yaşadığı öpüşme krizi olduğu söyleniyor. Tüm bu gündem haberlerinden sonra diziden ayrılacağını resmi olarak açıklayan Nurgül Yeşilçay, anlaşmasının bu kadar olduğunu ve sona erdiği için diziden ayrıldığını söylemişti.

Yaşanan tüm gelişmelerden sonra Nurgül Yeşilçay’a dizi ekibi sürpriz bir veda yemeği düzenledi. Fakat düzenlenen bu veda yemeğine Paramparça dizisinde rol alan hiçbir ünlü oyuncu katılmadı. Veda partisinin fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşan Yeşilçay, fotoğrafın altına ‘Ekibime benim adıma düzenledikleri bu parti için teşekkür ediyorum.’ yazdı. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz