Çilek Kokusu Dizisi Final Yaptı

Çilek Kokusu Dizisi Final Yaptı

Star TV ekranlarında yayınlanan diziler ile ilgili son günlerde hep kötü haberler gündeme geliyor. Çilek Kokusu adlı dizi ile büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başaran Star TV bu dizisini de yayından kaldırdı. Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mine Tugay, Murat Başoğlu, Mahir Günşıray ve Demet Özdemir’in yer aldığı ünlü dizinin erken final yapacağı netlik kazandı.

Cumartesi günleri Star TV ekranlarında hayranlarının karşısına çıkan dizi son olarak yeni projelere yer açılması sebebiyle ufak bir gün değişikliği yaparak Çarşamba günlerine çekilmişti. Çilek Kokusu dizisinin yeni gününde daha fazla başarı elde etmesi beklenirken, işler Star TV’nin istediği gibi gitmedi ve dizi reyting sıralamalarında daha da gerilemeye başladı.

Dizinin Yapımcısından Açıklama Geldi

Reyting sıralamalarında gerilemeye başlayan dizi hakkında ise kısa süre içerisinde dizinin final yaparak ekranlardan çekileceği haberleri gündeme gelmeye başlamıştı. Yeni haberlere ve sosyal medyadaki açıklamara göre ise akıllarda büyük soru işaretleri oluşmaya başlamıştı. Çilek Kokusu dizisinin ünlü oyuncuları sosyal medya hesapları üzerinden dizinin devam edeceğini açıkladılar. Ancak dizinin yapımcısı tarafından soru işaretlerini giderecek bir açıklama geldi.

Ünlü bir pastacı olmayı hayal eden genç bir kız ile her gün başına buyruk bir şekilde yaşamakta olan zengin bir gencin hikayesini işleyen Çilek Kokusu hakkında Faruk Turgut duyurusunda şu sözlere yer verdi, ‘Çilek Kokusu dizisi 23. bölümü ile ekranlara veda edecek. Dizi oyuncularımız dizinin devam edeceğini ifade etmiş olabilirler fakat ufak değişikliklerden sonra dizinin sona ermesi kararına varmış bulunuyoruz. Bizi izleyen takipçilerimize teşekkür ederiz.’

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz