12 Aralık 2015 Cumartesi Dizi Reyting Sonuçları

12 Aralık 2015 Cumartesi Dizi Reyting Sonuçları

Geçtiğimiz Pazartesi yayınlanan reyting verilerine bakıldığı zaman Cumartesi gecelerinin en fazla beğenilen ve izlenen dizileri arasında farklı isimler yer alıyordu. Peki reyting sıralamasında 1. sırada yer alan diziler şimdi hangi sırada yer alıyor?

Günlük reyting sonuçları özel analiz kurumları tarafından belirlenerek her hafta yeni bir rapor yayınlanıyor. Ortaya çıkan bu analiz sonuçlarında ise televizyon kanallarında yayınlanan dizi ve programların izlenme oranları ortaya çıkıyor. Böylelikle detaylı bir değerlendirme yapılabiliyor.

Her akşam büyük değişiklikler yaşanan reyting sonuçlarında ise 12 Aralık 2015 Cumartesi akşamına ait yine birbirinden iddialı diziler ve programlar damgasını vurdu. Dün gece en fazla izlenen yeni sezon dizileri arasında Star TV ekranlarında izleyicileri buluşan Paramparça Dizisi yer aldı. Heyecan dolu bölümü ile izleyicileri ekranları başına kitleyen dizi, Reyting sonuçlarına göre AB grubunda en fazla izlenen dizi olarak ortaya çıktı.

Paramparça Dizisi Rekora Koşuyor!

ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi ise total oranları baz alındığı zaman günün en fazla izlenen dizileri arasında yer aldı. Kırgın Çiçekler dizisinin ise bu başarılarına rağmen kısa bir süre içerisinde final yapacağı dedikoduları ortalıkta dolaşıyor.

Kanal D ekranlarında yaz sezonu yayınlanmaya başlayan ve dizi dünyasına büyük bir damga vurmayı başaran Güneşin Kızları reyting sıralamalarında AB grubunda 1. olurken, total grubunda ise 3. sırada yer aldı. Yine Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Paramparça dizisi ise bu hafta büük bir ilerleme yaşayarak total ve AB’de gecenin en fazla izlenen 2. dizisi olmayı başardı.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz