Çocuklar Duymasın 36. Bölüm Fragmanı 15 Nisan Pazar

admin

Kanal D

10 Nisan 2018

Çocuklar Duymasın 36. Bölüm Fragmanı 15 Nisan Pazar

Kanal D'nin her bölümü keyifle izlenen dizisi Çocuklar Duymasın 36. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin önceki bölümünde Gönül hastalanıyor ve apar topar hastaneye kaldırılıyor. Tuna Gönül'ün öleceği haberini herkese duyuruyor. Meltem yasta! Haluk onu teselli etmeye çalışıyor. Durumu kötüye giden Gönül'ün öldüğü haberi ise sevenlerini yasa boğuyor. Haluk ofise geliyor ve herkesin orada olduğunu görünce acı veren durumun yaşandığını anlıyor. Peki Gönül gerçekten öldü mü? Merak edilen bu sorunun ardından yeni bölüm fragmanı ise izleyenlerin içine su serpiyor. Gönül ölmüyor yalnızca Haluk'a bir şaka yapıyor. Sertaç yaşanan matem ortamının sona ermesi ve herkesin rahat bir nefes alması için Gönül'ün ölmediğini sadece şaka yaptığını açıklıyor.

Meltem ve Haluk evlat edinecekleri Zeynep'le tanışıyorlar. Haluk Zero'nun telefonuna kendisini “Taş Kafa” olarak kaydettiğini düşünüp sinirleniyor. Gönül ise Haluk'un duruma bu kadar tepki vermesine anlam veremiyor. Diğer yanda Hüseyin'in evi yabancılara kiralaması ise komik anlara sahne oluyor. Yeni kiracılarla anlaşmaya çalışan Kadriye'nin zor anları izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. Haluk'un sosyal medya paylaşımları ise herkes tarafından banal bulunuyor. Haluk ise gönderilerinin beğenilmemesine çok bozuluyor.

İzleyenlere keyifli anlar yaşatan Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle 15 Nisan Pazar günü saat 20:00'de Kanal D ekranlarında sizlerle!  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz