İstanbullu Gelin 45. Bölüm 13 Nisan Cuma

admin

Star TV

10 Nisan 2018

İstanbullu Gelin 45. Bölüm 13 Nisan Cuma

Star TV ekranlarında yayınlanan ve izleyicinin ilgiyle izlediği İstanbullu Gelinin merakla beklenen 45. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Geçen hafta yaşanan üzücü olayların ardından iç açıcı bir fragmanla ekranlara gelen İstanbullu Gelin izleyenlerin yüzünü güldürmeyi başardı. Dizinin geçen haftaki bölümünde ada rahatsızlanmıştı ve bu durum tüm konağı etkisi altına almıştı. Ancak her şeye rağmen Esma  ailesini bir arada tutmayı başarmıştı. Ancak İpek ve Fikret için artık yeni bir dönem başlar. Ademden gelen beklenmedik haber ise konakta şok etkisi yaratır. Reyhan hastaneden kaçmıştır!

İstanbullu Gelinin bu haftaki bölümünde ise mutluluk verici olaylar yaşanacak. İstanbullu Gelin izleyicisinin içine su serpen görüntülerin yer aldığı bölümde; Konak baharın da gelişiyle bambaşka bir döneme giriyor. Boranlar Adem'i ailenin içine kabul ediyorlar. Yapayalnız olan Adem, Faruk'un mangal partisi davetine çok seviniyor. Konakta herkes mutlu. Esma'nın Adem'e “Oğlumun hayatını sana borçluyum, bu sabahı böyle yaşamayı da… Çok teşekkür ederim yani artık hoş geldin diyeyim” sözleri ise izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor.

İstanbullu gelin merakla beklenen bir bölümle daha izleyenlerle buluşuyor. İstanbullu Gelin 13 Nisan Cuma günü saat 20:00'de Star TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz