Çukur 17. Bölüm Fragmanı 19 Şubat Pazartesi

admin

Show TV

19 Şubat 2018

Çukur 17. Bölüm Fragmanı 19 Şubat Pazartesi

Show TV’nin reytingleri alt üst eden ve her Pazartesi seyirciyi ekrana kilitleyen dizisi ‘Çukur’un 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Görünüşe göre Çukur’da sular durulacağa benzemiyor. Üstelik, diziye yeni giren Komiser Emrah da mahalledeki yangını daha da körükleyeceğe benziyor. Yamaç, bir yandan Vartolu’yla sokak için mücadele verirken diğer yandan karşısına çıkan bu yeni tehditin de kim olduğunu öğrenmek ve yol haritasını değiştirmek zorunda kalacak. İzleyicileri, aksiyon, heyecan ve gerilim dolu dakikaların beklediği ‘Çukur’un yeni bölümü 19 Şubat Pazartesi Günü Saat 20:00’de Show TV’de.

Çukur’un geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde yine heyecan doruktaydı. Son anda araya giren Yamaç, Vartolu ve İdris arasında çıkacak çatışmayı engellemeyi başarsa da, İdris’in ‘Vartolu 24 saat içerisinde Çukur’dan ayrılacak’ raconu işleri daha da karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Sonrasında Vartolu’yla annesinin mezarının başına karşılaşan Yamaç, herkesin beklediği büyük konuşmayı yaptı ve Vartolu’ya İdris’in oğlu olduğunu bildiğini söyledi. Yamaç’a Çukur’da öleceğini söyleyen Vartolu bu sözüyle mahalleyi terk etmeye niyeti olmadığını da gösterdi.

Yeni bölümde diziye giren yeni ve gizemli karakter Komiser Emrah ‘Çukur’da işleri daha da karmaşık hale getireceğe benziyor. Asi ve dikbaşlı tavırlarıyla Yamaç’ın karşısına dikilen Emrah’ın, İdris’in monologunda sarf ettiği sözler neticesinde oldukça nüfuzlu ve güçlü bir polis olduğu anlaşılıyor. Doğu’dan tayin edilen ve tam yetki verilen Komiser Emrah, zaten karmaşık olan Çukur hiyerarşisini temellerinden sarsacağa benziyor. Bu yeni karakterin, Yamaç’a koyduğu ‘Artık Çukur’a polis de girer, ben de girerim’ postası Yamaç’ı daha da hırslandırıyor ve ‘Elinden geleni ardına koyma’ karşılığını alıyor. Ayrıca, Yamaç ve Emrah’ın babalarının zamanında yaptığı anlaşmaya da değiniliyor ve Yamaç’ı anlaşmayı bozmakla suçluyor. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz