Siyah Beyaz Aşk 18. Bölüm Fragmanı – 19 Şubat Pazartesi

admin

Kanal D

19 Şubat 2018

Siyah Beyaz Aşk 18. Bölüm Fragmanı – 19 Şubat Pazartesi

Siyah Beyaz Aşk 18. bölüm fragmanında sürpriz bir dayanışma sergilenecek. Bir önceki bölümde taş eve giden Aslı ve Ferhat’ın yerini öğrenen Cüneyt, hain bir pusu kurmuş, bölüm tam burada sona ermişti. Silahlar patladığında bilinmeyen biri ikilye yardım eder ve zarar görmelerini engeller. Evde Aslı’yı öldürmeyi başaramayan Cüneyt, Namık’a verdiği sözü tutmak ve gözüne girebilmek için her yolu dener. Bu sefer hedef değiştirir. Aslı’yı kaçırır. Aslı ile birlikte Yiğit’in oğlu Özgür’ü de kaçıran Cüneyt, amacı yolunda büyük bir adım atar. 
Oğlunun kaçırıldığını öğrenen Yiğit, harekete geçer. Ferhat beklenmedik bir hamle yapar ve Yiğit’e sarılır. 
Namık bu durumdan son derece memnun olsa da Ferhat, ikisini de bulmadan rahat etmeyecektir. Ferhat ve Yiğit’i aynı amaçla birleştiren bu olayın esas sorumlusunun Namık olduğu ortaya çıkacak mı? Sevdikleri için mücadele eden iki kardeş, Aslı ve Özgür’ü kurtarabilecek mi? Cüneyt, kimi karşısında görüp şaşkınlığa kapılır? Cüneyt’in iki yüzlülüğü ortaya çıkacak mı? Siyah Beyaz Aşk heyecan dolu yeni bölümüyle, pazartesi akşamı Kanal D ekranında olacak. 
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/86RZsYxC9f8″ frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz