Çukur 21. Bölüm Fragmanı 19 Mart Pazartesi

admin

Show TV

18 Mart 2018

Çukur 21. Bölüm Fragmanı 19 Mart Pazartesi

Show TV’nin adrenalin dozu yüksek dizisi Çukur 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Geçen hafta ekrana gelen bölüm, dram yüklü sahnelerle izleyiciyi derinden etkilemişti. Çukur 21. Bölüm fragmanı’nda; Celasun, gerçekleri öğreniyor ve Yamaç'tan hesap soruyor. Yamaç, Baykal'ın aradıkları adam olduğunu anlıyor ve onunla yüzleşmek için hazırlık yapıyor. Planları ters giden Baykal ise çok sinirleniyor ve Koçovalı Ailesinin erkeklerine meydan okuyor.  Çukur, heyecanlı bir bölümle daha ekranlara geliyor. Çukur yeni bölümüyle 19 Mart Pazartesi Günü Saat 20:00’de Show TV'de

Çukur'un geçen haftaki bölümü dram yüklü sahnelerle izleyici ağlatmıştı. Yıllar sonra birbirine kavuşan baba-oğul İdris ve Vartolu karşı karşıya geliyor. İdris oğlu Salih'e 2 seçenek sunuyor. Vartolu'yla arasını düzeltmek isteyen İdris, Vartolu'ya bundan sonraki hayatına Salih koçovalı olarak mı yoksa onun karşısında yer alan Vartolu olarak mı devam edeceğini soruyor. Vartolu ise kendisine sunulan bu seçenek karşısında zor durumda kalıyor.

Çukurun bu haftaki bölümünde heyecan yine dorukta. Baykal'ın intikam ateşi Çukur'u sarsıyor. Baykal Vartolu'yu rehin alıyor ve işler iyice karışmaya başlıyor. Selim'i vurdurtanın da Baykal olduğunu öğrenen Yamaç Öfkeden deliye dönüyor ve intikam için plan yapmaya başlıyor. Yamaç'ı öldürmek isteyen Baykal'ın planı istediği gibi gitmiyor aksine kendisini ele veriyor. Koçovalı ailesi'nin aradığı “Beyefendi”nin aslında Baykal olduğu ortaya çıkıyor. Bütün pis işlerin arkasında onun olduğunu öğrenen Yamaç, onunla yüzleşmek için harekete geçse de, deşifre olan Baykal, tüm Koçovalı ailesine meydan okuyor ve onları ölümle tehdit ediyor.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz