Çukur 26. Bölüm Fragmanı 23 Nisan Pazartesi

admin

Show TV

21 Nisan 2018

Çukur 26. Bölüm Fragmanı 23 Nisan Pazartesi

Show TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Çukur 26. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yine heyecanlı bir bölümle ekranlara gelecek olan dizinin geçen haftaki bölümü olay yaratmıştı. Sultan'ın vurulması Koçovalılar ile Vartolu'nun arasındaki husumeti yeniden kızıştırmıştı. Bacakları tutmayan Sultan Medet'in yaşamasına artık izin vermeyecektir. Yaşanan bu üzücü olayların günah keçisi olan Vartolu ise yine intikam almak için kolları sıvar. Eski Vartolu geri dönmüştür! Peki Çukur 26. bölüm fragmanında neler oluyor?

Dizinin bu haftaki bölümünde Vartolu, Saadet'in başkasıyla evlendirileceğini duyunca öfkeden deliye döner. Vartolu'nun bu olaya nasıl engel olacağı ise merakla bekleniyor. Vartolu ilk kozunu oynayarak Çukur'un adamlarına dövmesini gösteriyor ve “Benim sizlerden bir farkım yok. Ben de sizlerden biriyim” diyerek İdris'in adamlarını kendi tarafına çekiyor. Vartolu'nun yanında yer alan Çukur'un adamları İdris'in yüzüne bakamıyorlar. İdris bu durumun sorumlusu olarak Selim 'i görüyor. İdris'in Selim'e söylediği “Paraları kim topluyor? Sen topluyorsun. Hepsini kontrol edecek olan da, dertlerini dinleyecek olan da sensin. Sen ne yapmışsın? Adamlar dara düşmüşler, yanına gelmemişler” sözleri ise Selim'i ihanete daha da çok yaklaştırıyor.

Heyecan ve aksiyonun sınırlarını zorlayan Çukur yeni bölümüyle 23 Nisan Pazartesi günü saat 20:00'de Show TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz