Siyah Beyaz Aşk 27. Bölüm Fragmanı 23 Nisan Pazartesi

admin

Kanal D

21 Nisan 2018

Siyah Beyaz Aşk 27. Bölüm Fragmanı 23 Nisan Pazartesi

Kanal D'nin en beğenilen dizilerinden biri olan Siyah Beyaz Aşk'ın merakla beklenen 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk'ın heyecanlı geçen önceki bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da araştırılmaya başlandı. Siyah Beyaz Aşk'ta geçen hafta Jülide Ferhat'a Özgeyle ilgili bazı şeyler söylemiş ve Ferhat'a büyük bir şok yaşatmıştı. Ferhat ise Jülide'nin söylediklerinin doğru olup olmadığını araştırmaya başlamıştı.Bu durumdan Aslı'nın haberi olmaması için de ayrı bir çaba sarf etmişti.

 Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde ise; Aslı Ferhat'la ilgili büyük gerçeği öğreniyor! Jülide, Vildan'ın Ferhat'la bir gece birlikte olduğunu itiraf etmesi üzerine eline büyük biz koz geçmişti ve bunu tüm ailenin önünde dile getirmişti. Ferhat ile Jülide DNA testi yaptırmış ve olayın doğruluğu kanıtlanmıştı. Ferhat hamile olan Aslı'nın bu durumdan etkilenmemesi için gerçeği saklamaya karar verir. Doğumdan sonra her şeyi itiraf edecek olan Ferhat'ın planları ise istediği gibi gitmez. Diğer yandan Yiğit Ferhat'la konuşur ve bu durumu daha fazla Aslı'dan saklamaması gerektiğini söyler. Aslı ile yüzleşen Ferhat'ın sırrı ise artık ortaya çıkacaktır. Peki Aslı öğrendiği gerçek karşısında ne yapacak?

İzleyiciyi etkisi altına alan Siyah Beyaz Aşk yeni bölümüyle 23 Nisan Pazartesi günü saat 20:00'de Kanal D ekranlarında sizlerle!  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz