Demet Akalın Alışverişini Paylaştı, Bir Halıya Servet Ödedi! İşte O Halı…

Aleyna

Haberler

28 Ekim 2020

Demet Akalın Alışverişini Paylaştı, Bir Halıya Servet Ödedi! İşte O Halı…

Demet Akalın program çekimleri için İstanbul turu atınca alışverişi de ihmal etmedi. Akalın’ın binlerce liralık halı alışverişi dudak uçuklattı.

Demet Akalın’ın alışveriş düşkünlüğünü yurt dışı tatillerinden sıra sıra getirdiği bavullardan, lükse olan merakını da evindeki eşyalarından biliyoruz. Ünlü şarkıcı, Demet ve Alişan’la Sabah Sabah programı için attığı İstanbul turunda da alışverişe çıkmaktan kendini alamadı.

“Kırmızı olsun 10 lira fazla olsun”

Demet Akalın, Alişan’la beraber sunduğu sabah programı için tarihçi Kadir Koç’la beraber bir tarihi İstanbul turuna çıktı. Fatih ve Sultan Ahmet taraflarını gezen Akalın, Osmanlı halısı satan yerleri görünce kendini tutamadı!

Akalın, “Halıcıya girmeyelim hemen alırım bir tane” diye çevresindekileri uyarsa da belli ki dinleyen olmamış! Kırmızı ve desenli bir Osmanlı halısı beğenen ünlü şarkıcı halıyı yere serip çektiği story ile gösteriş yapmayı da ihmal etmedi.

Demet Akalın’ın programından ve tarihi İstanbul’un güzelliğinden çok bu binlerce liralık halı alışverişi konuşulacak gibi duruyor!

Benzer Haberler

Lazım değil 28 Ekim 2020

Bir ara elektrik faturası fazla geliyor deyip ağlıyordu.Şimdi de padişahı tayyibine yalakalık olsun diye kazık sever akalın osmanlı halısı almış.Kendinden başka kimseyi düşünmeyene yazılarımda da inat olsun diye isim-soyadı konusunda küçük harflerle yazıyorum.Bazıları para budalası olur.Bende hiç yerine koyan insan olurum.

Nur 29 Ekim 2020

Açım diye ağlıyorlar millet üç kuruşa muhtaç yardım paralarindan dilenip televizyon konseri alıp kendine lüks halı alan hainler yazık bastikya aç insanlar aklına gelsin

Bahar 29 Ekim 2020

Pandemi süreci zirlarlar geçinemiyoz diye

Yorum Yaz