Hadise Ablasının “Yılan” Dediği Arkadaşıyla Fotoğraf Paylaştı: “Her Koşulda Yanındayım!”

Aleyna

Haberler

28 Ekim 2020

Hadise Ablasının “Yılan” Dediği Arkadaşıyla Fotoğraf Paylaştı: “Her Koşulda Yanındayım!”

Hadise’nin iki yıldır kavgalı olduğu ablası Hülya Açıkgöz, birkaç gün önce zehir zemberek açıklamalar yaptı. Bu sözlerle sarsılan Hadise, teselliyi ablasının “yılan” dediği dostu Sevda Durukan’da buldu.

Şarkıcı Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz kardeşinin uzun süre menajerliğini üstlendi. Ancak maddiyat kavgasına düşen kardeşler neredeyse iki yıldır kanlı bıçaklılar!

Hülya Açıkgöz birkaç gün önce Hadise hakkındaki sorulara “Konuşursam Türkiye’ye adım atamaz!” diye cevap verdi ve kardeşine çamur attı. Gündeme bomba gibi düşen bu sözlere Hadise bugün dolaylı yoldan cevap verdi.

Haksız Kazanç Suçlaması!

Hülya Açıkgöz, Derya Açıkgöz ve Hadise

Hadise, Belçika’dan Türkiye’ye geldiğinden beri kardeşleriyle çalışıyordu. Ablası Hülya Açıkgöz menajerliğini, kardeşi Derya Açıkgöz de stil danışmanlığını üstlenmişti. Ancak 2018’de kardeşlerin arasındaki ipler koptu. Hadise ablası Hülya Açıkgöz’ü kendisi üzerinden haksız kazanç elde etmekle suçladı. Kardeşi Derya Açıkgöz de stil danışmanlığını bıraktı.

Hülya Açıkgöz iddiaları yalanladı ve “temiz sayfaya ihtiyaç vardı” diyerek kardeşiyle fotoğraflarını kaldırdı.

“Zehirli İnsan” Davası!

Hülya Açıkgöz, 2004’te açılan “hadise.com” sitesini 2012’de 30 bin dolara satın aldı. Kardeşler birlikte çalışmayı bırakınca Hadise siteyi geri almaya çalıştı. Ancak bu çabası sonuç vermedi ve 2019’un aralık ayında ablasına dava açtı. Hadise, Türkiye’de marka tescili olduğu halde davayı kaybetti.

Hadise'nin attığı story

Hadise sonuca ateş püskürdü ve Instagram hesabından “O senin kardeşin demekten vazgeçin. Zehirli insan zehirlidir! Sürekli zarar veren insanlardan kaçmakta özgürsünüz” diyerek çok sert bir açıklama yaptı.

Anneleri Neredeyse Ölecekti!

Hadise ve ailesi

Bu kavga tüm aileyi derinden etkiledi. Anne Gülnihal Açıkgöz’ün çocuklarına “Benimle ilgilenmiyorsunuz” diyerek intihar girişiminde bulunması gündeme bomba gibi düştü. Annenin yazdığı intihar mektubundaki “Evlatlarım yüzümü güldürmedi” ifadesi olayın özeti gibiydi.

Bu olaydan sonra kavga soğudu, Hadise kardeşi Derya Açıkgöz’le barıştı. Hülya Açıkgöz’le görüşmese de bu konu bir daha gündeme gelmedi. Ta ki 4 gün öncesine kadar!

“Türkiye’ye adım atamaz!”

Hülya Açıkgöz, birkaç gün önce kendisine gelen “Sanki bir abla kardeşini dolandırmış imajı çizildi. Neden kendinizi net şekilde ifade etmiyorsunuz?” sorusuna zehir gibi bir cevap verdi. “Konuşursam ekmek paralarından olur, Türkiye’ye adım atamazlar. Milyonları olanlar göstersinler ne kadar vergi ödediklerini. Vergiden bile çalan herkesten çalmayı bilir” diyerek Hadise’ye resmen “hırsız” dedi!

blank

Ancak Hülya Açıkgöz, bir süre sonra bu açıklamalarını yalanladı. Devreye anne Gülnihal Açıkgöz’ün girdiği söylendi.

Ablası “Yılan” Demişti!

Hadise’nin bu zehir zemberek açıklamalara ne diyeceği çok merak ediliyordu. Epey süre bir tepki vermeyen Hadise, ablasının “yılan” dediği dostu Sevda Durukan’la bir fotoğraf paylaşarak en güzel cevabı verdi!

blank

Sevda Durukan, Belçika günlerinden bu yana Hadise’nin yanında. Hadise de ona olan desteğini “Nerede ya da kim olursak olalım aynı kalan bir şey var. Sen benim yanımdasın ve ben de senin yanındayım en iyi arkadaşım!” diyerek sergiledi. Bu sayede ablasına da dolaylı yoldan taş attı ve “zehirli insanlardan uzak durma” kararının arkasında olduğunu da gösterdi


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz