Demet Akalın, Eski Twitter Yeni X’in Sahibi Elon Musk’a Beddua Etti: “Allah Belasını…”

Aleyna

Haberler

1 Ağustos 2023

Demet Akalın, Eski Twitter Yeni X’in Sahibi Elon Musk’a Beddua Etti: “Allah Belasını…”

Güzel şarkıcı Demet Akalın, sosyal medyanın en çok konuşan isimlerinden biri olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Paylaşımları, şarkıları ve en çok da her konuda söyleyecek bir şey bulmasıyla gündeme gelen güzel şarkıcı, bildiğiniz gibi Instagram ve Twitter’ı oldukça aktif olarak kullanıyor. Instagram’da günlük hayatından sık sık paylaşım yapan Demet Akalın, Twitter’da ise kırık Türkçesi ile gündemde olan olaylar hakkında yorum yapmaktan geri durmuyor. Her konuda söyleyecek bir sözü olan güzel şarkıcı, şimdi de Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk’a verdi veriştirdi hatta beddua bile etti!

Demet Akalın, Twitter’ın Sahibi Elon Musk’a Beddua Etti!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Bu sefer hedefinde Twitter ve platformun eski sahibi Jack Dorsey ile şimdi ismi X olan Twitter’ın şu anki sahibi Elon Musk vardı. Demet Akalın, Elon Musk’un Twitter’ı satın almasından sonra yaptığı radikal değişikliklere tepki gösterdi. Twitter’ın ünlü milyarderi Elon Musk tarafından satın alınmasından sonra platformda yapılan değişiklikler kullanıcılar arasında çeşitli tepkilere neden olmuştu. Demet Akalın da tepki gösterelenlerden biriydi. Twitter’ın eski sembolü olan kuş ikonunun ‘X’ ile değiştirilmesine özellikle tepki gösteren Akalın, platformun eski sahibi Jack Dorsey’e de sitem etti.

Ünlü şarkıcı, Twitter’ın eski sahibine ve platformu Elon Musk’a satanlara yönelik sert bir ifadeyle beddua etti. “Twitter’ı bu deliye satanın da Allah belasını versin” sözleriyle tepkisini dile getiren Akalın’ın paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Demet Akalın, çıkışları ve yaptığı ilginç yorumlarla tanınıyor ve sosyal medyada sık sık gündeme geliyor. Bu seferki Twitter’a yönelik tepkisi de yine takipçileri ve sosyal medya kullanıcıları arasında konuşulan bir konu oldu. Akalın’ın sözleri, Twitter ve Elon Musk konusundaki tartışmaları daha da alevlendirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz