Demet Akalın’dan 2. Sayfa Yorumcuları Müge ve Gülşen’e Şok Cevap: “Bir Hiçim…”

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2021

Demet Akalın’dan 2. Sayfa Yorumcuları Müge ve Gülşen’e Şok Cevap: “Bir Hiçim…”

Gelinim Mutfakta’dan ayrılışıyla gündeme gelen ünlü popçu Demet Akalın, boş vakitlerini televizyon karşısında geçirmeye başladı. TV8’den gözünü ayırmayan ünlü popçu, 2. Sayfa magazin programında bugün kendisi hakkında konuşulanlara cevap olarak sosyal medya hesabında o videoyu paylaştı!

Geçen Sezonun Finali Bir Hayli Olaylı Olmuştu!

Alişan ve Demet Akalın

Demet Akalın, geçtiğimiz sezon ortisi ile birlikte Demet ve Alişan’la Sabah Sabah adlı programı sundu. Ancak program reyting kurbanı olunca, Mayıs ayında final yaparak ekranlara veda etti. Son derece olaylı gelişen bu final, Demet Akalın ile biricik ablası Seda Sayan’ın arasını fena halde bozdu.

blank

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın finale yürüyeceği belli olunca, kanal yeni sezonda ekranlarda yer alması için Seda Sayan’a teklif götürdü. Teklifi kabul eden Seda Sayan bu haberi Demet Akalın’a verince de kıyametler koptu. Mesajı görür görmez Seda Sayan’ı sosyal medya hesabından silip engelleyen Demet Akalın, “Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler!” sözüyle de tüm bağları kopardı.

Nispet mi Şans mı Hala Bilemiyoruz!

blank

Akalın’ın tepkisi bununla da bitmedi. Nispetten midir yoksa şans mı bilinmez, ama ünlü popçu yeni sezon için, Seda Sayan’ın ayrıldığı Gelinim Mutfakta programı ile anlaştı. Bir süre her şey yolunda ilerlese de Akalın bu çalışma temposuna dayanamadı. Haftada iki gün olarak anlaştığı programın çekimlerine 3 gün ayırmak zorunda kalınca gemileri yakan Akalın, programı daha başında bıraktı.

İş Bitince Ev Modu Başladı

blank

Bir yandan konserlere devam eden ünlü popçu, boş kalan vakitlerini de her zaman olduğu gibi televizyon karşısında değerlendirmeye başladı. Genelde TV8’i izleyen ve o programlarla ilgili bol bol paylaşım yapan Akalın, bugün TV8’de yayınlanan 2. Sayfa’nın yorumcuları Müge ve Gülşen’in radarına takıldı.

Sosyal Medya Hesabından Böyle Cevap Verdi!

Doğumdan sonra Demet Akalın’ın hastanede takma kirpiklerle dolaştığını söyleyen Müge ve Gülşen’e ünlü popçudan cevap gecikmedi: Programı izlerken çektiği videoyu sosyal medya hesabında paylaşan Akalın, “Ben kirpiksiz bir hiçim” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz