Hamilelik Dedikodularıyla Gündeme Gelen Buse Varol Burak’ı Okula Gönderir Göndermez Bakın Soluğu Nerede Aldı?

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2021

Hamilelik Dedikodularıyla Gündeme Gelen Buse Varol Burak’ı Okula Gönderir Göndermez Bakın Soluğu Nerede Aldı?

Sosyal medyanın gözde çiftlerinden Alişan ve eşi Buse Varol’un her paylaşımı olay olmaya devam ediyor. Son günlerde hamile olduğu iddialarıyla gündeme gelen Buse Varol, oğlu Burak’ı okula gönderdikten sonra bakın soluğu nerede alıyor?

Büyük Aşk Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

Alişan ve Buse Varol, bir dizi setinde tanışmış ve kısa süre sonra aşk yaşamaya başlamışlardı. O sırada Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile nikah masasına oturmaktan son anda dönen Alişan, bu sefer kararı geciktirmemiş ve Buse Varol’a sette evlenme teklif etmişti.

Ailenin Mutluluğunu Covid 19 Sarstı

blank

Kısa sürede nikah masasına oturan çift, kısa bir süre sonra oğulları Burak’ı kucaklarına almıştı. Burak henüz 3 yaşını doldurmadan yeniden hamile kalan Buse Varol ve eşi Alişan, geçtiğimiz kış da kızları Eliz’i kucakladı. Her şey son derece yolunda giderken bu mutlu aile büyük bir acıyla sarsıldı. Haziran ayında covid testleri pozitif çıkan Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş, hemen karantinaya alındı.

blank

Alişan hastalığı ufak tefek belirtilerle ayakta atlatırken, kardeşi Selçuk Tektaş ne yazık ki hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Bir süre sonra doktorların bekledikleri birtakım tepkileri gösteren ve iyileştiği konusunda sevenlerine ümit veren Selçuk Tektaş’ın durumu, kısa bir süre sonra daha da ağırlaştı.

blank

Kardeşinin durumu ile ilgili açıklama yapan Alişan, Selçuk Tektaş’ın entübe edildiğini söyledi. Bu haberle ailenin acılı bekleyişi daha da zor bir hal aldı. Her gün hastane bahçesinde nöbet tutan Alişan ve eşi Buse Varol, çareyi dualarda aradı. Hatta Buse Varol çok sevdiği kayın biraderi için türbelere bile gitti ancak hiçbiri çare olamadı.

Acılı Günlerin Ardından Mutlu Haber Dedikoduları Sosyal Medyayı Sardı!

blank

21 gün boyunca ölüm kalım savaşı veren Selçuk Tektaş, Kurban Bayramı’nın ilk günü hayata gözleri kapadı. Bu acıyla derinden sarsılan Tektaş ailesi,bir süre kabuğuna çekilerek acısını yaşadı. Ancak kısa süre sonra Alişan ve Buse Varol ayağa kalkarak Selçuk Tektaş’ın acılı eşi Merve Tektaş’a ve kızlarına destek olmaları gerektiğini anladı. O gün bu gündür gereğini yapan çiftimiz, son günlerde 3. çocuk haberleriyle magazin gündeminde yer aldı.

Buse Varol Burak’ı Okula Gönderince Bakın Soluğu Nerede Aldı?

blank

Buse Varol’un “3. Çocuğu düşünüyor musun?” sorusuna “Çok isterim, fakat ileriki bir zamanda” şeklinde cevap veren Buse Varol hakkında anında hamilelik dedikoduları yayıldı. Yazılıp çizilenleri görmezden gelen ve konu hakkında başka bir açıklama yapmayan Buse Varol, bugün oğlu Burak’ı okula gönderir göndermez soluğu eltisi Merve Tektaş’ın yanında aldı. Birlikte kahvaltı yaptıkları anlaşılan eltiler, paylaşımlarıyla da düşman çatlattı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz