Diriliş Ertuğrul 105. Bölüm Fragmanı – 7 Şubat Çarşamba

admin

TRT 1

6 Şubat 2018

Diriliş Ertuğrul 105. Bölüm Fragmanı – 7 Şubat Çarşamba

Diriliş Ertuğrul dizisinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul’un 105. bölümünden yayınlanan iki fragmanda ; Ares gizli bir şekilde Ertuğrul Bey’in bulunduğu hana geliyor. Handa olacaklardan habersiz bir biçimde bekleyen Ertuğrul Bey, Ares’in örtünün altından aniden fırlamasıyla şaşkına dönüyor. Her zaman soğuk kanlılığını koruyan Ertuğrul Bey, hemen adamlarına emir veriyor ve Ares’le büyük bir dövüş yaşanıyor. Ertuğrul Bey dövüşü kazanarak Ares’i yakalıyor. Ertuğrul’un ”Ares soysuzu herşeyi bilir, hepsinin ardında aynı kişi vardır Emir Sadeddin Köpek ” sözleri damgasını vuruyor. Hana baskın yaptığında Ertuğrul tarafından bertaraf edilen Ares’in aslında Emir Sadeddin ile iş birliğini öğrenen Ertuğrul’un sar ettiği bu sözler, Emir Sadeddin’in ihanetini ortaya koyuyor. Ertuğrul Bey bu durumu ifşa etmek için Ares'i Sultan Aladdin'in yanına götürmek istiyor. Ertuğrul Bey,  Konya yolunda ilerlerken; Sultan için tehlikeli saatler başlar.

Emir Sadeddin Köpek, önceden Sultan Aladdin'in huzuruna varır. Sultan ile hoş beş ettikten sonra ona bir hediye getirdiğini söyler. Hediye diye verilecek olan kutuya Emir Sadeddin Köpek  bir kundaklı yay yerleştirir. Sultan Aladdin için açılacak olan bu kutu sultanın ölümüne neden olur. Üstelik Emir Sadeddin Köpek, bu kutuyu Ertuğrul Bey’in gönderdiğini söyler. Ertuğrul Bey yolda olanlardan habersiz Sultan Aladdin’e ulaşmaya çalışırken kötü bir oyunun içinde bulur kendini.

Diriliş Ertuğrul’un merakla beklenen 105. Bölümü 7 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 ‘da TRT ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz