Kadın 15. Bölüm Fragmanı 6 Şubat Salı

admin

FOX

5 Şubat 2018

Kadın 15. Bölüm Fragmanı 6 Şubat Salı

Fox TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Kadın 15. Bölüm Fragmanı yayınlandı. 14. Bölümün heyecanlı biten final’inin ardından dizide bu hafta neler yaşanacağı izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor.

 ‘Kadın’ dizisi’nin geçen hafta yayınlanan bölümünde; Bahar, Sarp’ın telefonunu Enver’in getirdiğini öğrenir ve gerçekleri anlatması için onunla yüzleşir. Enver’e çok güvenen Bahar onun söyleyeceği her bilginin doğru olacağına inanır. Bahar, Enverle konuşurken telefondaki mesajları gösterir. Sarp’ın bir sevgilisi olduğunu ve onun yaşadığını düşündüğünü söyler. Enver ise bu mesajları gördüğünde deliye döner. Şirin’in bu denli hasta ruhlu ve saplantılı olmasından dolayı utanır ve  Şirin’le tartışır. Bu sırada Arif’i çok seven Nisan ve Doruk sürekli onunla vakit geçirmek isterler. Böylece Bahar’la yakınlaşma fırsatı bulan Arif, bu durumdan oldukça memnundur. Şirin’in telefonundan annelerini arayan Nisan ve Doruk, Şirin’in sırlarını ortaya çıkarmak üzeredir. Telefonuna numarayı ‘O Kadın’ olarak kaydeden Bahar, arayanın ‘O Kadın’ olduğunu görünce ne yapacak? İyice köşeye sıkışan Şirin’in sakladığı gerçekler ortaya çıkacak mı?

Kadın 15. Bölüm Fragmanı izleyenleri heyecanlı bir bekleyişe sürükledi. Bu hafta yayınlanacak olan bölümde Şirin çocuklarla ilgileneceğini söyleyerek Bahar’ın ve Enver’in gözüne girmeye çalışır. Ancak onları hayal kırıklığına uğratır. Anneleri eve geldiğinde teyzelerinin kendileri ile ilgilenmediğini söyleyen Nisan ve Doruk Bahar’a onu teyzelerinin telefonundan aradıklarını söylerler. Bahar ‘O Kadın’ olarak kaydettiği kişinin Şirin olduğunu öğrenmesi ise an meselesidir. Şirin’in yaptıkları yüzünden artık tahammül sınırları zorlanan Bahar’ın, Şirin’e ‘Senin acilen tedavi olman lazım, hastaneye yatırılman şart’ sözleri Şirin’in gururuna dokunuyor ve evden gidiyor. Şirin’in akıbetinin ne olacağı ise merak konusu. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz