Diriliş Ertuğrul 55. Bölümünde Yiğit’in İlginç Kararı

admin

TRT 1

19 Nisan 2016

Diriliş Ertuğrul 55. Bölümünde Yiğit’in İlginç Kararı

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümü ile izleyenlerinin karşısına gelmeye hazırlanıyor. Büyük bir heyecan ile beklenen Diriliş Ertuğrul dizisinin  yeni bölüm fragmanı da ortaya çıktı. Engin Altan Düzyatan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin sezon finalinin Mayıs ayının sonlarında sezon finali yapılacağı da ortaya çıktı. Dizinin final bölümünde obaların ayrılması söz konusu olacak. Engin Altan’ın erkek kardeşi Gündoğdu’ya hayat veren Kaan Taşaner adlı oyuncu ise diziye b sezon sonunda veda edecek.

Çarşamba akşamlarının efsanevi dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünde Gümüştekin ve Aytolun’un ölüm olaylarından sonra oba artık derin bir huzura bürünmüştür. Baharın gelmesiyle birlikte kutlamalar da obada başlatılmıştır. Bizans sınırlarına göç etmek isteyenlere karşı ise Ertuğrul karşı çıkmaktadır.

Noyan’ın Dündar ve Yiğit’in peşindeki mücadelesi devam ederken, Ertuğrul ve Noyan bu haftaki yeni bölümde sürpriz bir şekilde karşı karşıya gelecek. Yiğit’in tüm oba halkını sarsacak olan ilginç kararı ise büyük bir merak konusudur. Yiğit’in kararı ile sarsılacak olan obanın geleceğinin ne olacağı artık bilinmezliğe doğru gitmektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz