Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Ünal’ın Planını Öğrenecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Ünal’ın Planını Öğrenecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Ünlü dizinin yayınlanan yeni tanıtım fragmanında bu hafta Hızır’ın Ünal tarafından yapılan planları ortaya çıkartmak için uğraştığını görüyoruz.

Mahmut’un ölmesi ile birlikte rahat bir nefes almaya başlayanların bu rahatlıkları aslında onların tahmin ettiği kadar uzun sürmeyecektir. Viktor’un hala kana doymamış olması ve kötü planlarını hayata geçirmeye çalışması herkesin huzurunun bir kez daha kaçmasına yol açacaktır.

Ticaret işleri için Ünal Kaplan’ın mekanına davet edilen Viktor, eski üyelerini karşısında görünce bir anda çılgına döner. Savaşı bitirmeye niyetli olmayan taraflar mekanlarında kapanmayan hesapları, düşmanlıklarını ve ihaneti konuşmaya başlarlar.

Kısa bir süredir başını belalardan kurtararak rahat bir yaşam sürmeye başlayan Hızır Çakırbeyli’nin bu huzuru Meryem’in tekrar eve geri dönmesi ile daha da büyük bir rahatlığa yol açar. Ailesini bir arada görmeye başlayan Hızır, artık hayatını yeni bir düzene sokmak için planlar yapmaya başlar. Ancak Hızır’ın tüm planları Nazlı’nın hayattan beklentileri ve gelecek planlarına bağlıdır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz