Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümünde Şok Gelişme

admin

TRT 1

7 Haziran 2016

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümünde Şok Gelişme

Tekden Film tarafından yapımcılığı üstlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin senaryosu Mehmet Bozdağ tarafından kaleme alınıyor. Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç ve Osman Soykut gibi ünlü isimlerin yer aldığı ünlü dizinin yeni bölümü ise 8 Haziran Çarşamba akşamı saat 20:00'da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin yeni 61. bölümünde Ertuğrul bu kez yaşanan büyük kargaşada yaralanan ağabeyini obaya getirmeyi başaracak. Sungur Tekin'in yaralı bir şekilde çatışmadan çıkması ise Kayı obasındaki tansiyonun daha da fazla yükselmesine sebep olur.

Yaşanan bütün olayların Ertuğrul tarafından gerçekleştiğini düşünen oba halkı, olaylardan tamamen Ertuğrul'u sorumlu tutmaktadır. Sungur Tekin'in ağır bir şekilde yaralandığını öğrenen Hayme ise büyük bir üzüntü içerisine girmiştir.

Süleyman Şah ile evlatları arasında yaşanan olaylar ise artık durdurulamaz hale gelmiştir. Gündoğdu, annesine resti çektikten sonra beylik seçiminin yapılabilmesi için toyun toplanmasını talep eder. Hayme Ana ise oğlunun bu isteğini kabul etmek üzeredir.

Fakat Ertuğrul'un Kayılar'a bey olmak için adaylığını koymuş olması ortalığın karışmasına yol açar. İki kardeş de artık sıkı bir seçim çalışması yaparak kendilerini göstermek için adeta birbirleriyle yarışmaya başlarlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz