Kara Sevda 34. Bölümünde Kemal Sırları Öğreniyor

admin

Star TV

7 Haziran 2016

Kara Sevda 34. Bölümünde Kemal Sırları Öğreniyor

Kara Sevda dizisinin yayınlanan 34. bölüm fragmanı nefes kesen anların yaşanmasına sebep oldu. Dizinin yeni bölümü için yayınlanan 2 ayrı tanıtım fragmanında Asu'nun Emir'den kurtulabilmek için ortaya çıkarttığı sırrının etkisi sürmeye devam edecek.

Asu'nun büyük sırrının şiddeti onun ilk dönemlerde tahmin ettiğinin daha da ötesine çıkmaya başlar. Nihan ise sevdiği adam için canını hiçe sayarak önemli bir karar almak üzeredir. Hayatının zor kararını vermek üzere olan Nihan, Kemal ve Emir ile aralarında geriye dönüşü olmayacak bir yüzleşme yaşamaya başlar.

Kemal ile Nihan arasındaki olaylar en sonunda Nihan'ın Emir'e geri dönmesi ile sonuçlanır. Fakat bu geri dönüş Nihan için artık sonun bir başlangıcı olmak üzeredir. Kemal ise Asu'nun hayatı ile ilgili büyük bir mücadele verdiğini bilmeksizin Asu ile iletişim kurmaya devam etmektedir.

Nihan bu haberi duyduğu zaman yüreğinin artık kaldıramayacağı kadar ağırlaşmaya başladığını fark eder. Artık aldığı her nefeste canı yanmaya başlayan Nihan ile Kemal arasındaki yakınlık seviyesi de giderek azalmaya devam etmektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz