Diriliş Ertuğrul’dan Yeni Sezon Açıklaması

admin

TRT 1

2 Ekim 2016

Diriliş Ertuğrul’dan Yeni Sezon Açıklaması

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunun hangi tarihte yayınlanacağı uzun süredir merak ediliyordu. TRT 1 ekranlarının popüler dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul bu sezon yeni bölümleri ile yine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yeni bölüm tanıtım fragmanında Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı sahneler herkesi heyecanlandırmaya yetti.

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunun biraz gecikmeli olarak başlayacağı bilgiside dizi yapımcısı Tekden tarafından geldi. Mehmet Bozdağ’ın resmi kişisel Twitter hesabında yaptığı açıklamalarda Diriliş Ertuğrul’un bu sezon beklenenden biraz daha geç başlayabileceği bilgisine yer verildi.

Darbe Girişimi ve Set Kazaları Gecikmeye Sebep Oldu

İki yılı aşkın süredir büyük bir ilgi ile takip edilen Diriliş Ertuğrul dizisinin devam edebilmesi için gece gündüz çalıştıklarını belirten yapım ekibi aynı zamanda dizinin büyük ilgi görmesinden de son derece memnun olduklarını belirttiler.

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda Kayı boyunun yolculuk hikayesi işlenirken, tarihsel olarak farklı diyarlara da izleyenler misafir edilecekler. Bu yıl yaşanan darbe girişiminden olumsuz olarak etkilendiklerini belirten dizi ekibi eğitimler sırasında oyuncularından birisinin ağır yaralanmasının da dizinin gecikmesine sebep olduğunu belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz