Seksenler Dizisi Reytinglerde 1. Oldu

admin

TRT 1

2 Ekim 2016

Seksenler Dizisi Reytinglerde 1. Oldu

Açıklanan yeni ve güncel reyting sonuçlarına göre TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi olan Seksenler dizisi gecenin birincisi oldu. TV 8 ekranlarında yayınlanan Recep İvedik 4 filmi ise Seksenler’in hemen ardından ikincilik sırasına yerleşmeyi başardı.

Uzun süredir TRT ekranlarında yayınlanan Seksenler, sıcak aile ve mahalle ortamını izleyenlere ilginç hikayesi ile birlikte sunuyor. 1 Ekim Cumartesi akşamına ait reyting sonuçlarında dizinin tekrar birinci gelmesi haberleri sosyal medyada büyük etki yarattı.

2 Sezon Daha Devam Edebilir

Rüzgarın Kalbi, Recep İvedik 4, İlişki Durumu Evli ve ATV Ana Haber’in de yer aldığı ilkler sıralamasında birinci gelen Seksenler’in uzun soluklu bir dizi olacağı yönünde açıklamalar da geldi.

Yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam eden Seksenler’in TRT 1 dizileri arasında son derece başarılı ilerlediği ve yapım ekibinin en az 2 sezon daha diziye devam edecekleri belirtildi. Sosyal medya üzerinde yapılan paylaşımlar ile dizinin bu başarısı kutlandı ve izleyenler dizi ekibine övgü dolu sözler içeren paylaşımlar gönderdiler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz