Dizi Gibi Hayat! Serkan Aile Olmaya Çalışırken Öğrendiği Gerçeğe Alışabilecek mi? San Çal Kapımı 46. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

15 Temmuz 2021

Dizi Gibi Hayat! Serkan Aile Olmaya Çalışırken Öğrendiği Gerçeğe Alışabilecek mi? San Çal Kapımı 46. Bölüm Fragmanı

Kiraz’la birlikte olabilmek için Eda ve Kiraz’la aynı evde yaşamaya başlayan Serkan için aile olmak meğer o kadar da korkulacak bir şey değilmiş. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yer aldığı Sen Çal Kapımı 46. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sen Çal Kapımı 45. Bölümde Neler Oldu?

sen çal kapımı hande erçel kerem bürsin

Kiraz’ın kızı olduğunu öğrenen ve babalık konusunda henüz hazır olmadığını söyleyen Serkan, belli bir süre için Eda ve Kiraz’la aynı evde yaşamaya başlar. Fakat hazır değilim Serkan bundan öyle hoşnut olur ki bunu sürekli bir hale getirmeye çalışır ve bunun için elinden geleni yapar. Eda ise Kiraz için bu teklifi kabul ettiğini söyler ama aslına o da yeniden aşka teslim olmak üzeredir.

Kıskançlıklara da Devam

blank

Kiraz’la daha sık ve daha rahat bir şekilde vakit geçirmeye başlayan Serkan pedagog bir arkadaşı ile görüşerek Kiraz’ı onunla tanıştırır. O esnada eve gelen Eda onları birlikte görünce kıskanır ama sonra arkadaşın pedagog olduğunu öğrenince rahatlar. Evde olan biten her şey Eda ve Serkan ikilisinin birbirine daha fazla yakınlaşmasını sağlar. Her ikisi de aile olmak için çabalamaya devam ederken hiç beklemedikleri bir aksilikle karşılaşırlar fakat bu durum onları daha fazla birbirlerine bağlamaya yarar.

Sen Çal Kapımı 46. Bölüm Fragmanı

Birlikte vakit geçirmeye devam eden Eda, Serkan ve Kiraz birbirlerine gittikçe daha fazla ısınmış ve bağlanmış durumdadır. Bu esnada ise Kemal’in Serkan’ın babası olduğu meselesi ortaya çıkar. Kiraz da Kemal’i dede diye sevdikçe işler Serkan için daha komik bir hal almaya başlar. Bu arada Kiraz yaptığı bir resimle aileyi gittikçe büyütmeye ve kardeş istemeye başlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz