Kendini Mehdi Gören Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi’ni Yeniden mi Çekiyor? Polat Alemdar’dan Son Haber

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Kendini Mehdi Gören Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi’ni Yeniden mi Çekiyor? Polat Alemdar’dan Son Haber

Bir zamanların efsane dizisi Kurtlar Vadisi birçok izleyici kitlesine ulaşmış ve takipçilerini adeta etkisi altına almıştı. Fakat diziden etkilenen bir tek hayranlar değil demek ki. Dizide Polat alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz da diziden etkilenenler arasında. Ve belli ki tek hayali diziyi yeniden çekmek. İşte kendisini mehdi olarak gören Necati Şaşmaz’ın Kurtlar Vadisi Kaos hamlesi!

“Ben Mehdiyim Oğlum Veliaht”

Kurtlar Vadisi dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz’ı hepimiz dizinin Polat Alemdar’ı olarak tanıdık. Ama meğer o mehdiymiş. Necati Şaşmaz’ın eski eşi Nagehan Kaşıkçı’nın açtığı bir boşanma davası ile her şey ortaya çıktı. Hatta Kadiri Tarikatı’nda bulunduğu bir zikir videosunu boşanma davasına sunan Kaşıkçı 8 yaşındaki oğlunun velayetini de istedi. Çünkü babası Necati Şaşmaz’a göre kendisi mehdi oğlu ise onun veliahtıydı. Mahkeme ise tabii ki bu beyanların ardından oğlunun velayetini annesi Nagehan Kaşıkçı’ya verdi. Fakat Kaşıkçı’nın “Çocuğum tarikat merkezlerine götürülmesin” talebini reddetti.

Veliahtın Eli Öpülüyor

blank

Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı’nın bugün sekiz yaşında olan oğulları A.N. mensubu bulundukları tarikatın gelecekteki lideri kabul ediliyor. Hatta tarikattaki yaşlı müritler A.N.’ye “Ağabey” diye seslenirken ayrıca bir de elini öpüyorlar. Nagehan Kaşıkçı bu zikirlerden birinin görüntüsü dava dosyasına sunmuştu. Videoda aralarında Necati Şaşmaz’ın da bulunduğu müritler halka haline gelerek zikir çekiyor. Ortada ise küçük A.N. ve dedesi Abdülkadir Şaşmaz yer alıyor.

Kurtlar Vadisi Yeniden

blank

Bir zamanlar Show TV’de yayınlanan Kurtlar Vadisi bitti ancak hayranlarının diziye olan hasreti ve bekleyişi bitmedi. Dizinin birçok takipçisi Kurtlar Vadisi’ni yeniden ekranlarda görmek istiyor. Hatta sadece hayranlar değil Polat Alemdar da istiyor. Bu nedenle de Necati Şaşmaz bu projeyi yeniden çekmek için birçok görüşme yaptı fakat bu görüşmelerin hepsi sonuçsuz kaldı. Son olarak ise Birsen Altuntaş’ın haberine göre Necati Şaşmaz yapımcı Polat Yağcı ile görüştü. Ve Yağcı ile Kurtlar Vadisi Kaos adı verilecek olan diziyi yeniden çekmeyi planladıkları ortaya çıktı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz