Diziler Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölümler Ne Zaman Başlayacak?

admin

Haberler

7 Ocak 2019

Diziler Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölümler Ne Zaman Başlayacak?

Televizyon ekranlarının ilgiyle takip edilen dizilerinin yeni bölümlerinin kanalların yayın akışlarında yer almaması, beraberinde “Diziler neden yok?” sorusunu da doğurdu. Televizyon dizilerinin izleyici kitlesinin aklında soru işareti yaratan bu sorunun cevabı ne? Neden dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor? Yılbaşı itibarıyla yayın hayatına ara veren dizilerin ne bölümleri ne zaman başlayacak? 

Tüm özel kanallara ortaklaşa aldıkları bir karar doğtultusunda, TRT 1 ekranlarından izleyiciyle buluşan dizi projelerinin haricindeki tüm televizyon dizilerinin yeni bölümlerinin yayınlanmasına bir süre ara verildi. Yılbaşındna itibaren takip ettiği dizinin yeni bölümünün akışta yer almadığını gören dizi severler tarafından yapılan aramalarda “Diziler neden yok?” sorgulaması artış gösterdi. Her hafta düzenli olarak büyük bir ilgiyle takip ettiği dizinin yeni bölümünün yayınlanmasını bekleyen dizi severler için yeni bölümlerin ne zaman yayınlanmaya başlayacağı ise ayrı bir merak konusu. Peki bu dizilerin yayınlanmama sebebi ne ve diziler ne zaman başlayacak?

Diziler Neden Yayınlanmıyor? Ne Zaman Yayınlanmaya Başlayacak?

Bilindiği üzere her yıl, özel kanallarda ekrana gelen diziler yılbaşı haftasında yayın hayatına 1 haftalık ara veriyor. Bu yıl ise reklam gelirlerinin geçtiğimiz yıllara daha düşük seviyede olması yapımcıları ortaklaşa bir karar almaya itti. Yapımcıların bu doğrultuda aldıkları karar neticesinde özel kanallarda ekrana gelen dizilerin yeni bölümleri 3 hafta boyunca yayınlanmayacak. Buna göre dizilerin yeni bölümlerinin ise 21 Ocak Pazartesi günü başlayan 2019 yılının 3. haftasından itibaren yayınlanmaya başlaması bekleniyor. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz