Dünyaca Ünlü Model Naomi Campbell, İzmir Depremi İçin Paylaşım Yaptı: “Türkiye İçin Dua Edin…”

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2020

Dünyaca Ünlü Model Naomi Campbell, İzmir Depremi İçin Paylaşım Yaptı: “Türkiye İçin Dua Edin…”

80’li ve 90’lı yılların en beğenilen modellerinden biri olan Naomi Campbell, 50 yaşında olmasına rağmen yıllar geçtikçe güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Dünyaca ünlü süper model Naomi Campbell, güzelliği kadar özellikle yoksul ülkeler için yaptığı yardımlarla da biliniyor.

Afrika İçin Yardım Eli Uzatmıştı

Jamaika asıllı manken, zaman zaman Afrika için yaptığı yardımlarla gündeme geliyordu. Birçok farklı kuruluş ile iş birliği içinde çalışan Naomi Campbell, kariyeri boyunca defalarca yardım amaçlı yapılan defileler için de podyuma çıktı.

blank

Naomi Campbell Türkiye’yi Unutmadı!

İzmir depreminin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü süper model, “Türkiye için dua edin” diyerek ülkemize destek verdi. Türk takipçileri tarafından oldukça beğeni alan bu yaklaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Türkiye’den Ev Aldığı Söylentileri Var

Naomi Campbell’in yıllar önce Türkiye’den ev aldığı yönünde bazı söylentiler vardı. İddialara göre Campbell’in o zamanlar sevgilisi olan milyarder iş adamı süper modele, Gökova Körfezi’nde bulunan Kleopatra Adası’nda doğum günü hediyesi olarak malikane kadar büyük bir ev satın almıştı.

Yıllar Önce Türkiye’den Koşarak Kaçmıştı

blank

Ünlü fotoğrafçı Mert Alaş’ın daveti ile Türkiye’ye gelen Naomi Campbell, ülkemizden neredeyse koşarak kaçmış ve havaalanında kendisini fotoğraflamak isteyen basın mensuplarına görüntü dahi vermek istememişti. Ülkesinde döndüğünde Türkiye’de kendisine çok kötü davranıldığını iddia etmiş ve tepkilerin odağı haline gelmişti. Birçok Türk gazeteci ve ünlü Naomi Campbell’ın Türkiye’de kapris yaptığını söyleyerek onu agresif tavırlara sahip olmakla suçlamıştı.

Neyse ki, Naomi Campbell yaptığı Türkiye paylaşımıyla aradaki buzları eritmiş ve birçok kişinin sevgisini kazanmış gözüküyor. Peki, siz dünya basınında İzmir depremi için Türkiye’ye destek veren az sayıda ünlü arasında yer alan Naomi Campbell’ın paylaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz