Hande Erçel “Günümün 25 Saati” Dediği Köpeklerini Mutlu Etmek İçin Yaratıcı Bir Çözüm Buldu!

Aleyna

Haberler

6 Kasım 2020

Hande Erçel “Günümün 25 Saati” Dediği Köpeklerini Mutlu Etmek İçin Yaratıcı Bir Çözüm Buldu!

Hande Erçel, “günümün 25 saati” dediği köpeklerini çekimler sırasında yalnız bırakmamak için yaratıcı bir çözüm buldu! Bu paylaşımına yine binlerce yorum yağdı.

Hande Erçel ve köpekleri

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in hayvanlara olan sevgisini duymayan kalmadı. 17 milyon takipçili Instagram hesabının profil resminde bile Hande Erçel’den çok kedisi ön planda! Şu anda evinde 3 köpeğiyle beraber yaşayan Erçel, yoğun set günlerinde onları yalnız bırakmamak için güzel bir çare düşündü.

Tam Dokuz Can!

Hande Erçel zaman zaman beslediği hayvanlarla ilgili paylaşımlar yapıyor. Son olarak 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde yaptığı paylaşımla neredeyse 3 milyon beğeni topladı. Erçel, paylaşımında son bir yılda tam 9 can büyüttüğünü söyledi!

Hande Erçel’in daha önce Doberman cinsi Zeus adında bir köpeği ve eski sevgilisi Murat Dalkılıç’la büyüttükleri Luna adlı bir köpekleri olduğu da biliniyor.

Aralarındaki Son Bağ

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, sevgili oldukları dönemde Luna adında dünyalar tatlısı bir köpek besliyordu. Luna’dan ayrı kalamayan çift tatile çıktıklarında onu da yanlarında götürüyordu. Ayrıldıktan sonra da Luna için görüşmeye devam ettiler.

Hande Erçel'in attığı story

Ancak Luna iki ay önce yaşama veda etti. Luna’nın acısını ayrı ayrı yaşayan eski çiftin arasındaki son bağ da böylece koptu.

Yoğun Set Takvimine Çözüm!

blank

Hande Erçel, bu sezon Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynuyor. Üzerine reklam çekimleri de eklenince yoğun çekimler nedeniyle köpeklerini uzun süre yalnız bırakmak zorunda kalıyor. Erçel, buna yaratıcı bir çözüm bulmuş gibi!

Hande Erçel'in attığı story

Hande Erçel, yoğun günlerinde köpekleri Noche, Niebla ve Azul’u yalnız bırakmamak için köpek otellerini tercih ediyor. Yalnızlığa ve sahiplerinden uzak kalmaya pek tahammül edemeyen köpekler bu sayede “kreşe” gitmiş gibi oluyor.

Ünlü oyuncu da köpeğinin oteli ne kadar sevdiğini “Evdeki topları oradaki kadar sevmiyor bence” diyerek anlattı. Paylaşım anında binlerce mesaj aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz