Düşmana Bile Yapılmaz: Masumlar Apartmanı’nın Yıldızlarından Ezgi Mola, Merve Dizdar’ı Fena İfşaladı!

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2022

Düşmana Bile Yapılmaz: Masumlar Apartmanı’nın Yıldızlarından Ezgi Mola, Merve Dizdar’ı Fena İfşaladı!

TRT’nin Masumlar Apartmanı dizisi, 2 haftalık tatilin ardından yeniden ekranlara gelmeye başladı. Dün akşam yayınlanan bölümde reytinglerde zirveye oturmayı başaran Masumlar Apartmanı’nın güzel oyuncuları Merve Dizdar ve Ezgi Mola, aynı zamanda iki yakın arkadaş. Hem dizide hem de normal hayatlarında sık sık bir araya gelen ve beraber zaman geçiren ikili, bugün beraber güzel bir tatile başladı ancak Ezgi Mola’nın yaptığı paylaşımlar tüm Instagram takipçilerinin yüzünü güldürmeyi başardı.

Merve Dizdar’dan “çocuğu” gibi bahseden Ezgi Mola, yolculuk sırasında arka koltukta uyuyan arkadaşını ifşalayarak Instagram hesabından paylaşınca komik görüntüler ortaya çıktı. Hatta Merve Dizdar da Ezgi Mola’nın bu paylaşımlarına dahil olmadan duramadı. Masumlar Apartmanı’nın yıldızlarının eğlenceli yolculuğu hepimizi güldürdü, bakalım yol boyunca Ezgi Mola ve Merve Dizdar neler yaşamış?

Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın Tatil Macerası!

Merve Dizdar ve Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı’nın iki güzel başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıldan beri popülerliklerini katlamayı başaran Merve Dizdar ve Ezgi Mola, dizi dışında da sık sık bir araya geliyor. Hatta yaz tatillerini de beraber geçiren ikili, sadece Masumlar Apartmanı’nda değil aynı zamanda Cem Yılmaz’ın Netflix için çektiği Erşan Kuneri dizisinde de birlikte rol almıştı. Bugün ise birlikte ufak bir tatil kaçamağı için yola çıkan iki kafadardan Ezgi Mola, sosyal medyada Merve Dizdar’dan “çocuğu” gibi bahsetmeye başlayınca olanlar oldu.

İlk olarak Merve Dizdar’ı arabanın arka koltuğunda uyurken paylaşan güzel oyuncu, çocukla yolculuk yapmanın zorluklarından bahsederek storylerine başlıyor! Ardından da kahvaltı sofrasında da yüzümüzü güldürmeye ve yakın arkadaşıyla uğraşmaya devam ediyor Ezgi Mola.

İkilinin maceraları odalarında da devam etti, hatta Merve Dizdar kafasını cama vurunca Ezgi Mola’ya malzeme vermiş oluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz