Esra Erol’da Bu da Oldu: 66 Yaşındaki Mehmet Amca, 21 Yaşındaki Genç Kız Tarafından Evlilik Vaadiyle Dolandırıldı!

Aleyna

ATV

19 Ocak 2022

Esra Erol’da Bu da Oldu: 66 Yaşındaki Mehmet Amca, 21 Yaşındaki Genç Kız Tarafından Evlilik Vaadiyle Dolandırıldı!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında yaşananlar herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Bugün programa katılan 66 yaşındaki Mehmet Amca, kendisinden tam 45 yaş küçük bir genç kadın tarafından evlilik vaadiyle dolandırıldığını iddia edince ortalık karıştı! Esra Erol’un bile şaşkınlıkla izlediği bu olay herkesi oldukça şaşırttı.

Evlilik Vaadiyle Kandırmış!

Esra Erol’un programında birçok farklı olaya şahitlik yaptık ancak Mehmet Amcanın hayat hikayesi izleyen herkesi şaşırtmayı başardı. Kendisinden 45 yaş küçük bir genç kadın tarafından kandırıldığını iddia eden Mehmet Amca, kadının kendisini Yaren adıyla ve 40 yaşında olarak tanıttığını söyledi. Ancak gerçek çok geçmeden ortaya çıktı, kendisini Yaren adıyla tanıtan kişinin Ayşegül ve yaşının da 40 değil 21 olduğu ortaya çıktı.

Ayşegül, Mehmet Amcanın kapısını yol sormak için çalmış ve ardından da evine zorla girmiş. Bu durumun ardından arkadaş olan ikili, evlilik kararı almış. Mehmet Amca, Ayşegül’ün kendisini hasta olarak tanıttığını ve birbirlerine destek olmak için evlenmeye karar verdiğini ve aralarındaki yaş farkını da 25 olarak bildiğini söylüyor.

Mehmet Amcanın İddiaları!

Mehmet Amcanın “Kaşı Kara” diye hitap ettiği Ayşegül, babaannesinin vefat ettiğini söyleyerek Mehmet Amcadan 1500 TL alarak gidiyor, bir hafta sonra da amcanının kalp krizi geçirdiği ve onun da vefat ettiğini iddia ederek yeniden 2000 TL alıyor ve Mehmet Amcanın yanından ayrılıyor. En sonunda da beynindeki tümör nedeniyle ameliyat olacağını söyleyen Ayşegül, Mehmet Amcadan 15.000 TL alarak Ankara’nın yolunu tutuyor.

Mehmet Amca iddialarını sıralarken, Ayşegül telefona bağlanarak tüm iddiaların yalan olduğunu ve kimseyi dolandırmadığını; Mehmet Amcadan sadece 1300 TL aldığını, eğer daha fazla para almışsa bunu kanıtlaması gerektiğini söylüyor. Bakalım bu konunun altından başka neler çıkacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz