Erkenci Kuş Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 27. Bölüm Ne Zaman?

admin

Star TV

4 Ocak 2019

Erkenci Kuş Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 27. Bölüm Ne Zaman?

Star TV ekranlarında Cumartesi akşamları seyircisiyle buluşan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Erkenci Kuş’un yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması diziyi sevenleri meraklandırdı. Son olarak 26. bölümü 29 Aralık 2018’de saat 20:00’da yayınlanan Erkenci Kuş’un bu Cumartesi yani 05 Ocak 2019’da yayınlanıp yayınlanmayacağı diziyi sevenler için merak konusu. Yılbaşı sonrası dizinin yayın günü ve saatinde değişiklik olduğunu düşünen izleyici sayısı da bir hayli fazla.

Erkenci Kuş Dizisi 27. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

Erkenci Kuş 27. Bölümü ne zaman yayınlanacak? Yoksa dizi yayından mı kaldırıldı? Gibi diziyi sevenlerin merakla cevaplanmasını beklediği bu soruların cevabı Erkenci Kuş’un 3 hafta boyunca ekranlara gelemeyecek olduğu söylenerek dizinin sevenleri için rahatlatıcı haberi verelim. Son yayınlanan bölümünde heyecanlı olayların yaşandığı dizide 3 hafta gibi bir ara verilmesinin sebebi ise sadece Erkenci Kuş dizisine bağlı değil. Tüm kanallarda yayınlanan yapımların almış oldukları ortaklaşa bir karar doğrultusunda yeni yılın ilk 3 haftasında tüm dizilerin yeni bölümleri ekranlara gelmeyecek. Bunun sebebi ise her yıl kanalların çoğu reklam anlaşmaları gereği dizi ve programlara bir süre ara veriyor olmaları. Bu yıl da TRT 1 haricinde tüm kanallar bu kararı uyguluyor. 

Erkenci Kuş Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanalların ortaklaşa bir şekilde aldıkları 3 haftalık ara kararına göre Erkenci Kuş 27. bölümünün 26 Ocak 2019 Cumartesi saat 20:00’de Star TV ekranlarında seyircisiyle buluşması bekleniyor.

Erkenci Kuş Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Senaryosunu Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak’ın yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı ve başrollerini Demet Özdemir (Sanem Aydın), Can Yaman (Can Divit), Öznur Serçeler (Leyla Aydın), Birand Tunca (Emre Divit), Sevcan Yaşar (Aylin Yüksel) gibi isimlerin paylaştıkları Erkenci Kuş’un son bölümünde Can’ın başına talihsiz bir olay geldi. Fabbri, Can hakkında suç duyurusunda bulundu ve gözaltına alınmasını sebep oldu. Sanem ise Can’ın bu duruma düşmesinin sebebinin kendisi olduğunudüşündü. İstediğini elde eden Fabbri, Can’a yapmış olduğu suçlamaları geri çekti ancak başka bir plan peşine düştü. Tüm hisselerini Aylin’e devreden Fabbri yeni bir kriz oluşmasını sağladı. Bu arada mahalleye gelen ve mahalleyi karıştıran sürpriz bir kadın Sanem’le büyük bir tartışma yaşadı. Sanem Can’ın evinde bu kadınla tekrar karşılaştı ve Can’ın annesi olduğunu anladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz