Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 17. Bölüm Ne Zaman?

admin

Haberler

4 Ocak 2019

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 17. Bölüm Ne Zaman?

ATV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümünü heyecanla bekleyen izleyiciler, yeni yılın ilk haftasında dizinin yeni bölümüne yayın akışında yer verilmediğini gördüklerinde ufak çaplı bir gerginlik yaşadılar. Yeni bölüm fragmanının da yayınlanmamış olması akıllara Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü yayınlanacak mı sorusunu getirdi. Yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren reyting rekorları kıran dizinin yeni bölümünün hangi tarihte yayınlanacağı merak konusu. İşte detaylar. 

Bir Zamanlar Çukurova’nın 7. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

Perşembe günleri ATV ekranlarından izleyiciyle buluşan ve milyonlarca kişinin ilgiyle takip ettiği Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yayın tarihiyle alakalı izleyici kitlesinin aklında birtakım soru işaretleri mevcut. Son olarak 16. Bölümüyle ekrana gelen ve reyting rekorlarını zorlayan dizinin 17. bölümü için henüz fragman yayınlanmadı. Diziyi her hafta ilgiyle takip edenler internet üzerinden Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümü ne zaman sorusuna yanıt arıyorlar. 

Yeni yılın ilk haftalarında reklam gelirinin düşük olması sebebiyle kanallar kendi aralarında bir karar aldılar. Bu karara yalnızca TRT 1 katılmazken alınan bu karar doğrultusunda 3 hafta boyunca hiçbir dizinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. 

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 17. bölümü ne zaman yayınlanacak? Diziyi ilgiyle takip edenler merak içerisinde bu sorunun yanıtı arıyorlar. Kararların ortaklaşa aldıkları 3 haftalık ara kararının bitmesiyle birlikte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü de izleyiciyle buluşacak. Buna göre dizinin yeni bölümünün 24 Ocak 2019 tarihinde yayınlanması bekleniyor. 

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Dizinin son olarak ekrana gelen 16. Bölümünde Yılmaz karşısında galip gelmek amacıyla girişimde bulunan ve Sanayi Odası’na başkan olabilmek için aday olan Demir’in 1 oy farkla kazanması ortamın kızışmasına sebep oldu. Yılmaz ise Demir karşısında kaybetmiş olmanın yarattığı öfkeyle birlikte kontrolünü kaybetti. Yenik düşmüş olmayı kendine yediremeyen Yılmaz, Demir’in seçimlere hile karıştırdığını düşünürken Demir ise bu durum karşısında zevkten dört köşe oldu. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz