Eser Yenenler Survivor’da o ismi desteklediğini açıkladı! Destek istedi…

Tvyayinakisi.com

TV8

1 Haziran 2020

Eser Yenenler Survivor’da o ismi desteklediğini açıkladı! Destek istedi…

Survivor 2020 rüzgarı ünlü isimleri de sardı. Genç neslin yetenekli komedyeni Eser Yenenler Survivor’da tarafını belli etti. Koronavirüs salgını nedeniyle “Eser Yenenler Show (EYS)” programına ara vermek zorunda kalan başarılı komedyen Eser Yenenler evinde zaman geçirmeye başladı. Yenenler’in yeni gözdesi ise Survivor programı oldu.

TV 8’in gece kuşağında yayın yapan ve kanalın sevilen isimlerinden Eser Yenenler’in Acun Ilıcalı’ya olan yakınlığı magazin dünyasında parmakla gösterilecek dostluklar arasında yerini alıyor. İkilinin arasındaki abi-kardeş ilişkisi kanalın projelerine de yansıyor. Eser Yenenler’in O Ses Türkiye Yılbaşı özel programına katılmasından sonra sanatçı yakın arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile birlikte TV 8’de “3 Adam” adını verdikleri reality şovuna başlamıştı. Şimdilerde ise üçlünün kariyerlerine farklı yollarda devam etme isteğinin üzerine Eser Yenenler “EYS” programıyla tek başına ekranlara geliyor.

Acun Ilıcalı’ya her daim saygı ve sevgilerini belirten üç isim, Survivor ve O Ses Türkiye programları için skeçler yaparak final bölümlerinde seyircileri kahkahalara boğmayı başarmıştı. Özellikle üçlünün Survivor parkurlarını denedikleri “Kim Daha Başarısız” yarışı programın formatına aykırı olduklarını göstermişti. Survivor yarışmasına katılamayan başarılı komedyen Eser Yenenler ise; çareyi hemşehrisi Sercan Yıldırım’ı desteklemekte buldu.

BURSALILAR HEDEFE KİLİTLENDİ

blank

Sanat camiasının Bursalı ismi Eser Yenenler, Bursaspor’un efsane oyuncusu Sercan Yıldırım’a desteğini açık bir şekilde gösterdi. Survivor 2020 yarışmasında performansıyla dikkatleri çeken Sercan Yıldırım’ın hayranlarının yoğun baskısı üzerine Eser Yenenler sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Survivor 2020 programının 31 Mayıs Pazar günü yayınlanan bölümünde “Ünlüler” takımının 4. dokunulmazlık oyununu da kaybetmesinden sonra Sercan Yıldırım eleme adayı olarak potaya çıktı. Potada Ünlüler takımının 4 yarışmacısının da bulunması üzerine başarılı futbolcu Sercan Yıldırım’ın fanları adeta Eser Yenenler’in sosyal medyadaki mesaj kutusunu bombardımana tuttu. “Merhabalar, Sercan şuan çok başarılı” şeklinde başlayan mesajların devamında ünlü futbolcunun hayranları Eser Yenenler’den hemşehrisi için destek istedi.

Bursalı Eser Yenenler ise destek isteğine kendi sosyal medya hesabından cevap verdi. Direct Message (DM) kutusunun ekran görüntüsünü alarak hikaye bölümüne koyan Eser Yenenler “Vay be! Kardeşimin taraftarları DM kutusunu full doldurmuşlar. Benden de hep destek tam destek kardeşime. Oylar Sercan’a” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz