Demet Akalın’dan Gülben Ergen’e: Beyonce Ölsün!

Tvyayinakisi.com

Haberler

1 Haziran 2020

Demet Akalın’dan Gülben Ergen’e: Beyonce Ölsün!

Magazin dünyası bir polemiğe daha sahne olmak üzere! Bir dargın, bir barışık olan Gülben Ergen ve Demet Akalın’ın arasına “Beyonce” girdi. Beyonca krizinin fitilini Demet Akalın’ın sözleri ateşledi. Gülben Ergen’in sözlerine Demet Akalın’dan jet yanıt geldi. Gülben Ergen’in marka göndermesine Demet Akalın’ın verdiği cevap olay oldu.

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan ünlü popçu Demet Akalın, magazin gündeminin nabzını da yakından takip ediyor. Dobralığı ve sözünü esirgemeyen tavrıyla dikkatleri üzerine çeken Demet Akalın polemiklerden uzak kalamıyor. Magazin dünyasındaki kartların yeniden dağıtılmasını sağlayan ünlü sanatçı Demet Akalın, kimseden çekinmeden hemen her konuya fikirlerini iletmeyi başarıyor. Demet Akalın’ın yaptığı yorumlar nedeniyle sanat camiasında küs olduğu isimlerin listesi bir hayli kabarık. Listeye Gülben Ergen’in tekrar girip girmeyeceği ise sosyal medya kullanıcıları tarafından merak ediliyor.

Sosyal medya hesabında samimi tavırları ve doğal hareketleriyle dikkat çeken ve yaklaşık 10 milyon takipçiye sahip olan ünlü popçuyu hayranları dikkatli bir şekilde analiz ediyor. Her yaptığı olay olan Akalın Instagram’da bulunan magazin sayfalarının altına da fikirlerini yazıyor. Demet Akalın’ın son bombasının hedefinde ise Gülben Ergen vardı.

“BEYONCE ÖLSÜN”

blank

Başarılı sanatçı Demet Akalın, yaptığı Beyonce yorumuyla magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. Ünlü gazeteci Bilal Özcan’ın sosyal medyada yaptığı yayına misafir olan Gülben Ergen’in “marka” açıklamaları marka giyinmeyi seven Demet Akalın’ı hareketlendirdi.

Marka tutkusuyla adından söz ettiren kıyafetlerine ödendiği servet değerindeki miktarlar ile gündem oluşturan Demet Akalın, lüks giyim markalarına düşkünlüğü biliniyor. Kızına aldığı pembe minibüs ve milyon dolarlık çizmeleriyle gündeme oturan Demet Akalın, marka göndermesine kendine has üslubuyla yanıt verdi. Başarılı şarkıcı Gülben Ergen “Biz marka olduğumuza inandıktan sonra üzerine ayrıca bir marka, logo ya da arma koymamız gerektiğine inanmıyorum. Çünkü insanın asıl cevheri yüzü ve aklıdır.” diye açıklamada bulundu.

Gülben Ergen’in açıklamasının ardından Bilal Özcan konuşmanın bu bölümünü kendi sosyal medya hesabından video şeklinde paylaştı. Videoya Demet Akalın’dan marka giyimiyle tanınan ve kendi markasına sahip olan dünyaca ünlü bir sanatçıyı örnek göstererek “Beyonce ölsün” yanıtı geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz