Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102. Bölüm Fragmanı – 8 Mayıs Salı

admin

Haberler

7 Mayıs 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102. Bölüm Fragmanı – 8 Mayıs Salı

ATV’de uzun süredir yayınlanan ve kendi gününün değişmez birincisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 102. Bölüm fragmanında; Ekrem ve Ünal arasında büyük bir hesaplaşma yaşanıyor. Yer altı dünyasının iki ağır güllesi Hızır meselesi yüzünden birbirine giriyor. Ekrem bu meselenin önemini anlatmak için Ünal’ın evinde gittiğinde ” Hızır meselesi kontrolünden çıktı ” diyor. Ekrem bu sözlerinden ardından ” Hızır’ı öldürmezsen senin bir masan olmaz” diyerek Ünal yarı tehditkar yarı da uyarır biçimde konuşuyor. Diğer yandan İlyas son olaylardan sonra Reşit’in adamlarının intikam için geri geleceğini ve bu yüzden hazırlıklı olunması gerektiğini söylüyor. Meryem ise Hızır’ın yaptıklarından sonra ondan kesin olarak boşanmaya karar veriyor. Hızır’ın durumdan haberi olduğunda boşanmayı asla kabul etmiyor. Yaşar ile konuyu dertleşiyor. Yaşar ” ya senin yüzüne bir daha bakmazsa” diyerek Hızır’ı uyarıyor. Hızır ise ”Meryemsiz yaşamaya alışmaktansa kimsesiz yaşamaya alışırım diyor. Bunun üzerine Meryem tekrardan doktora gidiyor. Meryem canı pahasına bu çocuğu doğurmaya kararlı iken Hızır da onu tehlikelerden korumaya çalışıyor. Öyle ki Meryem’i takip eden Hızır’ın düşmanları hastane önüne pusu kuruyor. Hızır’ın düşmanlarından biri ” Yaşar’ın kini de, Hızır’ın kini de bitirin ” diyor. Meryem’e ne olacak ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 102. Bölümü 8 Mayıs Salı günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz