Söz 45. Bölüm Fragmanı – 7 Mayıs Pazartesi

admin

Star TV

7 Mayıs 2018

Söz 45. Bölüm Fragmanı – 7 Mayıs Pazartesi

Star Tv’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Söz dizisinden heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Söz dizsinin 45. Bölüm fragmanında; Yavuz pusuya düşürülüyor. Yavuz’u bir otopark içinde sıkıştıran yüzü maskeli kişiler ellerindeki silahı Yavuz’a doğrultuyor. Yavuz’da silahını onlara çekerek ” nasılsa öleceğim o zaman silahımla ölmek isterim” diyor. Diğer yandan Derman en korkunç planı için tüm hazırlıkları tamamlıyor. Bu planının sonunca neler olacağına dair bir de video çekiyor. Videoyu eş zamanlı olarak her türlü iletişim mecrasında yayınlatarak halkı panik ve korkuya sürüklüyor. Hatta şehirde hangi yerlere bomba koyduğunu da videoda itiraf ediyor. Video sonunda ise ” sizin yerinizde olsam şehri terk ederdim” diyor. Bu videoyu izleyenlerden biri de Erdem Yarbay. Pür dikkat Derman’ı dinleyerek böyle büyük bir katliamın önüne geçecek şifreleri çözmeye çalışıyor.

Öte yandan Özel Tim bu saldırıya engel olmak için riskli bir operasyona bulaşıyor. Bu operasyonda başarılı olsalar da bürokrasi engeline takılarak ağır bedel ödüyorlar. Yavuz’un babası Agah ise büyük acılar çekiyor. Teröristlerin eline düşen Agah çalışma arkadaşlarını ele vermesi için türlü işkencelere maruz kalıyor. Bu işkencelere rağmen Agah ne oğlunu ne de yıllarca hizmet verdiği TSK’yı asla ele vermiyor. Derman bu konuda o kadar ileri gidiyor ki Agah için ” seni geberteceğim ” bile diyor. Bu gelişmelerin yanında Eylem ve Ferit ile Yavuz ile Bahar cephesinde romantik rüzgarlar esiyor.

Söz yeni bölümü olan 45. Bölümüyle 7 Nisan Pazartesi günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz